Użytkownicy telefonów nieustannie spierają się o to, jaki telefon wybrać. Czy lepszy jest ten z Androidem czy z iOS? Są zagorzali zwolennicy zarówno jednej, jak i drugiej opcji. Co więcej, ciężko przekonać którąś ze stron do innej racji. iOS to oczywiście flagowy system telefonów ze stajni Apple. To najpotężniejsza firma technologiczna na świecie, a system jest jednocześnie nowoczesny i stabilny. iOS charakteryzuje się podobnym układem aplikacji dla wszystkich urządzeń. To dosyć stabilny i zarazem sztywny system. W większości opiera się na firmowych aplikacjach od Apple. Musisz to więc wziąć pod uwagę decydując się na ten system operacyjny w twoim smartfonie.

iPhone w okazyjnej cenie

Nowy iPhone potrafi kosztować nie małą fortunę, tymczasem możesz zdecydować się na starszy model, dodatkowo w okazyjnej cenie. Przeglądając różne gazetki oraz poszukując  kuponów rabatowych na swojego iPhona, możesz go mieć już nawet za 2000 zł. Oczywiście, mówimy teraz o modelu iPhone6s. Choć nie jest to nowość na rynku, to telefon nadal radzi sobie z wszystkimi aplikacjami oraz posiada wysokiej klasy aparat. Umożliwia większość opcji, jakich tylko potrzebujesz od telefonu. To rozwiązanie tanie ale jednocześnie eleganckie.

Bardzo dobrym miejscem na znalezienie najbardziej korzystnych okazji na smartfony marki Apple są portale z gazetkami promocyjnymi online. W ostatnim czasie wyjątkową ofertą może pochwalić się autoryzowany salon iSpot.  – Wejdź na promoceny.pl i przekonaj się sam https://ispot.promoceny.pl/

Specyfika systemu iOS

IOS jest bardzo hermetycznym systemem. Nawet zwykłe skopiowanie naszej kolekcji i utworów muzycznych wymaga dodatkowego zainstalowania oprogramowania na komputerze. Wszystko jest połączone z systemem Apple oraz itunes. Zatem iOS to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zapaleńców produktów od Apple, którzy posiadają ich co najmniej kilka. Wtedy ta hermetyczność nie stanowi najmniejszego problemu, w przeciwnym razie może być inaczej.

Android – rozwiązanie bardziej uniwersalne

Android pozwala na większą ingerencję w system. Oferuje też znacznie więcej możliwych aplikacji. Jest bardziej kompatybilny z różnego rodzaju systemami oraz sprzętami. Obecnie ten system operacyjny jest najbardziej rozpowszechnionym systemem wśród wszystkich urządzeń mobilnych. To gwarancja tego, że rozwiązanie to jest nieustannie rozwijane oraz ulepszone.

Czołową marką produkującą smartfony o system operacyjny Android, jest Samsung. Telefony tej marki nie należą do najtańszych, a szczególnie flagowe modele z serii Galaxy, jednak co raz częściej można odnaleźć promocje na czołowe modele z wcześniejszych lat.

Więcej na https://samsung.okazjum.pl/

Sklepy wabią klientów niską ceną

Aplikacje na Androida możemy kupić w sklepie Google Play. Czasem dostępne są naprawdę okazałe promocje, które pozwalają kupić oprogramowanie w bardzo niskiej cenie. Co więcej, promocje obejmują także sprzęty elektroniczne posiadające system Android. Internet jest pełen ofert takiego doskonałego i taniego sprzętu. Szczególnie w okresie przedświątecznym a także poświątecznym gazetki produktowe sklepów wprowadzają do swojej oferty smartfony w okazyjnych cenach. Z powodzeniem możesz kupić smartfon w takich sklepach jak biedronka, lidl. Te sklepy zazwyczaj nie są kojarzone z handlem elektroniką, jednak wykorzystują okazję na dodatkowy przychód i sprowadzają dla klientów smartfony w niskich cenach. Czasem więc z pozoru nieinteresująca gazetka sklepowa, może cię zaskoczyć wyjątkową okazją, by kupić nowy telefon z Androidem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here