Pomyśl o sytuacji, w której dzwoni do ciebie ktoś z numeru, którego nie znasz. Nie masz go zapisanego w pamięci telefonu dlatego wyświetlający się na ekranie komórki zestaw cyfr nic a nic ci nie mówi. Nie wiesz kto może chcieć się z Tobą skontaktować, nie wiesz także jaki ma cel w dzwonieniu do ciebie. Wtedy pomocą może okazać się dla ciebie Internet. Ponieważ jeśli będziesz miał połączenie z siecią możesz w kilka krótkich chwil wyszukać kto jest właścicielem numer, który zakłóca twój spokój. Sprawdź w tym celu stronę infonumer.pl.

Czyj to numer telefonu?

Teraz jest naprawdę wiele możliwości sprawdzenia do kogo należy numer telefonu, który cię niepokoi. Jedna z nich to wyszukanie numeru w książce telefonicznej, można skorzystać z tradycyjnej, papierowej wersji książki telefonicznej, albo można też iść z duchem czasu i zdecydować się na bardziej nowoczesne rozwiązanie, mianowicie książkę telefoniczną online. Jednak bardziej trafny może okazać się wybór mobilnej aplikacji, którą można zainstalować na smart fonie lub telefonie komórkowym. Dzięki temu, oraz dzięki połączeniu z Internetem aplikacja w bieżącym czasie może udzielić nam odpowiedzi na pytanie odnośnie tego kto dzwoni. Wyświetla się nieznany numer, aplikacja go sprawdza i dowiadujemy się kto do nas dzwonił. Można także przeprowadzić poszukiwania na popularnych teraz portalach społecznościowych. Najczęściej internauci wybierają jednak internetowe wyszukiwarki obcych numerów, jedną z takich stron jest infonumer.pl sprawdź ją sam i przekonaj się czy znajdziesz tam numer.

Jak dowiedzieć się kto dzwonił?

Żeby dowiedzieć się kto znajduje się po drugiej stronie słuchawki dotąd trzeba było odebrać telefon i z nim porozmawiać. Teraz już nie trzeba tego czynić, nawet nie trzeba oddzwaniać. Wszystko to jest możliwe do sprawdzenia w Internecie. Po prostu wpisujesz szukany numer i już wszystko wiesz. Nieznany numer jest poszukiwany w ogromnej bazie numerów, która tworzona jest przez użytkowników tego serwisu. To oni wyrażają tam swoje opinie na temat poszczególnych numerów, mogą dodawać tam swoje komentarze, oceny a nawet dłuższe opisy. Ty także możesz dołączyć do tych osób. Jedynym warunkiem jest tylko to, że chcesz pomóc innym oraz masz sprawdzone informacje na temat jakiegoś numeru. Na stronie infonumer.pl dowiesz się na przykład, jakie są najczęściej wyszukiwane numery przez innych użytkowników. Zobaczysz też, które numery kontaktowe są bezpieczne, a których pod żadnym pozorem nie możesz odbierać. Dzięki temu będziesz mógł wyrobić sobie opinię na temat każdego poszukiwanego przez ciebie numeru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here