Zlecasz specjaliście  zrobienie strony internetowej

Jak sprawdzić, czy specjalista, któremu zleciliśmy zaprojektowanie naszej strony internetowej jest godny zaufania? Jak ocenić, czy strona, która powstaje, jest warta swojej ceny? Poniżej kilka informacji o tym, na co zwrócić uwagę przy odbiorze strony internetowej!

  1. Wygląd strony to nie wszystko
  2. Dostosowanie strony do SEO
  3. Dostosowanie strony do wyświetlania na różnych urządzeniach
  4. Przyjazny CMS

Jak ocenić, że strona internetowa jest dobrej jakości?

Jako laicy za podstawowe kryterium bierzemy to, czy strona wygląda nowocześnie, czy przyciąga uwagę oraz czy jest łatwa w nawigowaniu. Ważne jest oczywiście też to, jak reprezentuje naszą ofertę. To wszystko, to jednak tylko zewnętrzna otoczka. Bardzo istotne są kwestie techniczne, które w prostej linii będą przekładać się na to, czy strona będzie się łatwo pozycjonowała w wyszukiwarce. Projektowanie stron www Zielona Góra powinno być poparte solidną dawką wiedzy o SEO. Strona dostosowana do pozycjonowania nigdy nie może być one-page. Powinna być podzielona na rozdzielne sekcje tematyczne. Powinna również zawierać odpowiednią konstrukcję nagłówków.

Zanim zbudujesz stronę, skonsultuj się ze specjalistą SEO

Czynników, które należy uwzględnić budując porządną stronę internetową, która będzie przyjazna wyszukiwarkom, jest wiele. Dlatego już na etapie tworzenia projektu strony należny skonsultować się ze specjalistą SEO, który oceni, co można zmodyfikować w naszym projekcie. W idealnej sytuacji jesteśmy wtedy, gdy za projektowanie stron www Gorzów Wielkopolski bierze się osoba, która jest i programistą i specjalistą ds. SEO jednocześnie.

Jak strona wyświetla się na różnych urządzeniach?

Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę oceniając jakość realizacji strony internetowej to oczywiście to, czy zadbano o jej prawidłowe wyświetlanie na różnych urządzeniach. Strona powinna wyświetlać się identycznie na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, czy użytkownik używa Windowsa, czy Mac lub Linuxa, a także niezależnie od tego, na jakiej przeglądarce chce oglądać naszą witrynę (Opera, Safari, Firefox, Internet Explorer). Oczywistością jest również dostarczanie klientowi strony dostosowanej do obsługi na urządzeniach mobilnych.

Przyjazny CMS

Prawidłowe projektowanie stron www Kalisz zakłada również umożliwienie użytkownikowi jasne poruszanie się po systemie obsługi treści. Czasy, gdy strony były zapisywane wyłącznie na plikach, odeszły już do lamusa. Obecnie, odbierając stronę, powinniśmy otrzymać klarowne instrukcje dotyczące tego, jak dokonywać wszelkich zmian w witrynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here