Liebherr – małe lodówki

0
4476

Lodówka to sprzęt, którego nie może zabraknąć w każdym domostwie. Bywa czasem tak, że nie mamy na nią za wiele miejsca w naszej kuchni, więc musimy wybrać do swojego domu małą lodówkę. Wbrew pozorom, wcale nie jest to taki zły wybór.

Rodzaje lodówek

Podstawową rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę podczas wyboru małej lodówki jest wariant w jakim występuje. W ofercie Liebherr zajdziemy trzy rodzaje małych lodówek:

  • Wolnostojące, czyli takie które mogą stanąć w dowolnym miejscu, ponieważ posiadają swój blat a także front.

  • Wolnostojące pod blat, w których zrezygnowano z górnej części obudowy lodówki, dzięki czemu może ono stanąć w szeregu z wolnymi szafkami.

  • Do zabudowy, które nie posiada swojego frontu i blatu, dzięki czemu spokojnie można je wkomponować między szafki. Dużą ich zaletą jest możliwość umiejscowienia takiej lodówki wyżej, dzięki czemu dostęp do niej będzie o wiele łatwiejszy.

Przykłady zastosowań małych lodówek

małe lodówki

Poza tradycyjnym zastosowaniem, czyli jako magazynowania produktów spożywczych w kuchniach w których jest mało miejsca, małe lodówki sprawdzą się również w innych sytuacjach. Idealnie sprawdzą się również jako chłodziarki do napojów, przekąsek czy lodu, szczególnie latem. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary z powodzeniem zmieścimy taką lodówkę na przykład w salonie i nie trzeba będzie specjalnie biegać do kuchni po coś zimnego do picia czy chłodną przekąskę w trakcie wciągającego seansu. Małe lodówki spotkać również można w szpitalach, gdzie przechowuje się niektóre leki w odpowiedniej dla nich temperaturze, czy na uczelniach, szczególnie ścisłych, gdzie niektóre preparaty czy substancje chemiczne wymagają ciągłego chłodzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na małą lodówkę?

Podstawową zaletą małych lodówek jest ich praktyczność. Mniejsza wersja lodówki z powodzeniem spełnia swoje funkcje i dodatkowo zużywa mniej energii, dzięki czemu możemy nieco zaoszczędzić. Z powodzeniem można ją wkomponować w zabudowę niewielkiej kuchni czy aneksu kuchennego nie martwiąc się jednocześnie ilością miejsca, jakie ona zajmie. Małe lodówki to więc idealne rozwiązanie dla kawalerek, domków letniskowych czy samochodów typu camper a także dla osób, które głównie jadają na mieście i w lodówce trzymają jedynie podstawowe produkty spożywcze.

Obecnie prawie nikt nie wyobraża sobie mieszkania bez lodówki. Choć przyzwyczajeni jesteśmy do dużych, rodzinnych lodówek, warto uświadomić sobie, że czasem lepszym rozwiązaniem dla naszej kuchni może okazać się właśnie mała lodówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here