Montaże do optyki Audere dla profesjonalistów

0
2264

Obecny rynek pozawala na szeroki wybór elementów do broni palnej. Dzięki temu możemy wybrać komponenty naszego pistoletu, które spełniają wszystkie wymogi i certyfikaty i zagwarantują nam komfort w użytkowaniu naszego sprzętu. Jednymi z podstawowych elementów broni, które zapewniają nam stabilność są montaże do optyki, dzięki którym możemy zamontować celowniki optyczne. Jakie wybrać i na co zwrócić uwagę przy doborze?

Montaże do optyki marki Audere, cechuje nie tylko wysoka jakość ale też długa tradycja i spełnienie najbardziej rygorystycznych światowych norm. Wykonane z najlepszych materiałów, zapewniają komfort w użyciu.

O marce Audere

Audere jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów do broni palnej. Powstała w 2016 w San Marino i od tego czasu produkuje najwyższej jakości części nie tylko do pistoletów, ale też do strzelb czy karabinów. Dzięki dokładności wykonania produktów, staje się coraz bardziej rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Jej montaże do optyki są pewnym i bezpiecznym wyborem zarówno dla amatorów jak i dla profesjonalnych strzelców.

Gdzie dostać produkty Audere?

Montaże do optyki jak i inne produkty są do zdobycia prostą drogą internetową. W sklepach online takich jak ArmyTec można odnaleźć je zdalnie.

Jednym z produktów tej kategorii są montaże dwuczęściowe, możemy wybierać spośród nich w wielu wymiarów, aby dopasować do swojego typu broni.

Przykładowy montaż dwuczęściowy ADVERSUS D przeznaczony dla broni o wymiarach: D34mm, H 34mm SPRN3434, charakteryzuje się wykonaniem z jednego kawałka aluminium, dzięki temu daje najwyższą wygodę i jakość w użytkowaniu. W jego produkcji użyto stopu aluminium 7075 i jest anodowany na czarno. Montaż ten jest zgodny z rygorystycznymi normami jak MIL-STD-1913 (USA) i STANAG 2324 (NATO). Wybierając produkt marki Audere możemy być spokojni o jakość wykonania i naszą satysfakcję. Warto wybrać najlepszy produkt, który będzie niezawodny i zapewni komfort w użyciu.

Spośród montaży do optyki znajdziemy nie tylko dwuczęściowe, w produkcji są też montaże monolityczne typu cantilever, takie jak IMPETUS D 30mm, H 40mm. Jest on również frezowany z jednego kawałka aluminium 7075. Dedykowany do karabinków AR. jest kompatybilny z adapterem IMPETUS Link, umożliwiającym montaż dodatkowych akcesoriów.

Wszystkie produkty firmy Audere są wykonane na najnowszych generacjach obrabiarek CNC. Niezależnie od posiadanego pistoletu czy karabinku, można odnaleźć spośród nich odpowiedni montaż dla swojego modelu. Montaże optyczne pozwalają na montaż celowników optycznych na broni, dlatego też warto wybrać dla siebie produkt jak najlepszej jakości. Szukając akcesorium tego typu warto sprawdzić spełnione przez niego normy i rodzaj aluminium, z którego zostało ono sfrezowane. W sklepie ArmyTec można odnaleźć produkty firmy Audere, które odpowiadają najbardziej rygorystycznym normom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here