Każda firma, która chce dziś odnieść rynkowy sukces, musi korzystać ze wszelkich dostępnych rozwiązań. Z racji tego, że powszechna jest już informatyzacja, również na tym polu należy być na bieżąco z najnowszymi możliwymi do zastosowania rozwiązaniami. Dziś nie ma już chyba takich firm, które odnoszą sukces, a radzą sobie bez dobrodziejstw informatyki. Im większa jest firma, tym bardziej złożone rozwiązania musi zastosować, aby sprawnie funkcjonować.

Dla firm średnich i większych przeznaczone są tzw. zintegrowane systemy informatyczne. To rodzaj kompleksowego oprogramowania, dzięki któremu można zarządzać większością obszarów w firmie. Producentem takiego systemu jest też firma Microsoft, czyli znany dobrze producent Windowsa. System od tej firmy to Microsoft Dynamics NAV, który działa w środowisku Windows. Na polskim rynku jest on również dostępny, a jego sprzedażą zajmują się dystrybutorzy, którzy oferują też doradztwo oraz implementację systemu.

System Microsoft Dynamics rozwiązaniem kompleksowym

Jeden zintegrowany i kompleksowy system to rozwiązanie o wiele lepsze niż stosowanie wielu różnych programów do obsługi poszczególnych działów firmy. Dobrze zaimplementowany system Microsoft Dynamics NAV gwarantuje, że całość będzie działać płynnie i nie będzie dochodzić do konfliktów, jak to ma miejsce, gdy stosuje się produkty różnych firm, które nie zawsze są ze sobą kompatybilne.

Dostępne u certyfikowanych dystrybutorów oprogamowanie erpnav.pl służy do obsługi wielu aspektów firmy. Programem tego typu można zarządzać kadrami, płacami, finansami, zakupami i sprzedażą, marketingiem, e-biznesem i wieloma innymi. Mało tego, posiadając już działający system Microsoft Dynamics NAV, można do niego dokładać moduły, również produkowane przez zewnętrznych dostawców.

Oprogamowanie erpnav.pl to szansa na sukces firmy

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem pozwala przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu, szczególnie na tych czynnościach, które można zautomatyzować. Ponadto system taki jak Microsoft Dynamics NAV inteligentnie przetwarza informacje, wyręczając człowieka w zarządzaniu i planowaniu działań. Jest to bowiem podstawowe zadanie systemów typu ERP, czyli powalających na zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa.

System Microsoft Dynamics NAV dostępny jest u dystrybutorów, którzy oferują wdrożenie i dostosowanie go do wymogów każdego klienta. System jest bowiem elastyczny i można go łatwo dopasować do potrzeb konkretnego klienta, a z czasem również rozbudować o kolejne moduły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here