Mówi się, że osoby, które zarabiają na swojej pasji, nie przepracowują ani jednego dnia w swoim życiu. Zazwyczaj jednak, kiedy mówimy o „dochodowym hobby”, mamy na myśli wykonywanie artystycznego zawodu lub dorabianie po godzinach pracy na etacie. Istnieje jednak w sieci miejsce, które umożliwia użytkownikom zarabianie także na zamiłowaniu do grania w gry wideo! Strona ta nazywa się bananki.pl i cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy.

Co oferują Bananki

Można by powiedzieć, że strona bananki.pl to kolejne miejsce w sieci z darmowymi grami – i poniekąd będzie to zgodne z prawdą. Na Banankach
możesz bowiem zagrać w rewelacyjne gry wszelakiego rodzaju: zręcznościowe, RPG, symulatory czy strzelanki. Rejestrując się na Banankach, masz pewność, że znajdziesz dla siebie odpowiednią rozrywkę – niezależnie od Twoich preferencji w zakresie gier. Portal ten to jednak coś zdecydowanie więcej, niż „platforma do grania” – to prawdziwe gejmerskie uniwersum! Znajdziesz tutaj opisy i recenzje gier, fora, które są założone z myślą o miłośnikach konkretnych tytułów, a także… kanał na YouTube, na który wrzucane są „let’s play’owe” i poradnikowe filmy. Użytkownicy Bananków stworzą zwartą społeczność, która dzieli się ze sobą spostrzeżeniami i wymienia opiniami na temat poszczególnych gier i obecnych w nich wyzwań. Choć strona jest stosunkowo młoda, nieustannie się rozwija i przyciąga coraz więcej użytkowników z całej Polski!
Portal posiada także bardzo wygodne i intuicyjne menu, w którym bez trudu znajdziesz to, czego aktualnie szukasz.

Zobacz nasze gry tutaj

Gdybym był bogaczem…

Załoga portalu bananki.pl doskonale wie, że każdy, kto spędza swój czas przy grach wideo, chciałby coś z tego mieć – w końcu niektóre gry przypominają dyscypliny sportowe! Portal umożliwia więc zdobywanie nagród dzięki realizowaniu swojego hobby. W jaki sposób się to dzieje? Zasady są bardzo proste: osoba, która zarejestruje się na Banankach, zyskuje dostęp do wielu gier. Kiedy osiągamy w jakiejś grze kolejne poziomy, mierzymy się z wyzwaniami, a także dzielimy się opiniami z innymi graczami – jesteśmy za to nagradzani. Naszą „wypłatą” są wirtualne pieniądze, tak zwane bananki, które po jakimś czasie możemy wymienić na wartościowe nagrody. Są wśród nich zarówno przedmioty materialne (na przykład wysokiej sprzęt dla graczy), ale także waluta do Twojej ulubionej gry, skiny do CS:GO, gry oraz doładowania – to od Ciebie zależy, na co wydasz swoje bananki! Zastanawiasz się, czy system premiowania osiągnięć działa sprawnie? Cóż… do tej pory użytkownicy strony zgarnęli nagrody za łączną kwotę 366 460 złotych – ten wynik nie może chyba nie robić wrażenia!
W Internecie jest wiele stron z grami – wiele z nich okazuje się jednak po jakimś czasie wcale nie być darmowa, albo też oferuje same nudne, przestarzałe gry. Bananki.pl są nową jakością w polskim Internecie – tutaj nie tylko nie płacisz za granie w gry, ale… specjaliści od gier płacą Tobie! Pozwól innym się docenić i zarejestruj się na Banankach już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here