Ochrona firmowych komputerów, urządzeń mobilnych i serwerów jest ważna nie tylko z punktu widzenia samego przedsiębiorstwa, ale i jego klientów. Jeżeli dane są chronione niedostatecznie, może okazać się, że dane wrażliwe dostaną się w niepowołane ręce. Ponadto część informacji może zniknąć z firmowych serwerów, przez co firma może ponieść ogromne straty.

Aby ochronić firmę przed utratą danych lub ich wykradnięciem przez niepowołane osoby, powinno się zabezpieczyć komputery, serwery i urządzenia mobilne. Można do tego celu wykorzystać antywirusem, jednak na rynku istnieje znacznie lepsze rozwiązanie. Jest nim https://fsecure-psb.pl/.

Kompleksowy pakiet ochronny dla firm

Pakiet f-secure Protection Service for Business jest dedykowany przedsiębiorstwom, które chcą zabezpieczyć się przed zagrożeniami w postaci kradzieży danych i ransomware. Pakiet działa na systemach Windows i Mac, a także na smartfonach z systemami iOS lub Android. Co więcej, dzięki niemu można zabezpieczyć wszelkie hasła i różnego rodzaju platformy serwerowe.

Atutem pakietu ochronnego jest jego łatwa instalacja. Twórcy twierdzą, że pakiet instaluje się tak łatwo jak iTunes. Dzięki temu, wdrożenie pakietu w firmie nie potrzeba posiadania specjalistycznych umiejętności – poradzi sobie z nim nawet laik w dziedzinie informatyki. Ponadto do instalacji nie wymaga się posiadania serwerów ani dodatkowego sprzętu, którego utrzymanie generuje koszty. Tym samym zarządzenie system bezpieczeństwa danych w przedsiębiorstwie jest proste i niedrogie. Nowi użytkownicy f-secure psb mogą dodatkowo liczyć na atrakcyjne ceny, które ułatwią inwestowanie w dalszy rozwój firmy, jednocześnie zapewniając jej doskonałą ochronę.

System lepszy niż zwykły antywirus

Zwykły antywirus jest ochroną, która wystarcza wyłączenie zwykłym użytkownikom komputerów, urządzeń mobilnych i serwerów. Pakiet Protection Service for Business działa w oparciu o pionierskie technologie, które wzajemnie się uzupełniają. Pozwala to zablokować wszelkie agresywne ataki z zewnątrz na podstawie technik i zachowania, zamiast wykrywać je dopiero na podstawie sygnatur. Analiza heurestyczna, maszynowe uczenie się oraz wykonywanie aktualizacji o zagrożeniach w czasie rzeczywistym sprawiają, że pakiet ma przewagę nad innymi rodzajami ochrony danych w firmie. Dodatkowo technologie te są łączone z najnowszymi ustaleniami analityków, specjalistów do spraw bezpieczeństwa w sieci, a także osób wykonujących testy penetracyjne, co daje gwarancje najwyższej skuteczności działania pakietu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here