Jaka podkładka pod myszkę do 200 zł?

Każdy zaprawiony gracz komputerowy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem wyposażenia jego stanowiska „pracy” pozostaje podkładka pod myszkę. Od niej w dużej mierze zależy pełna precyzja ruchów wykonywanych podczas gry, szczególnie tej pokroju Counter-Strike.

O tym, że na właściwą podkładkę pod myszkę trzeba wydać nieraz nawet 200 zł, przekonywać nie trzeba żadnego z pasjonatów gier. Jakie możliwości stoją więc przed nimi otworem? Podglądamy branżę.

Wśród polecanych modeli podkładek pod myszkę z pewnością można zwrócić uwagę na SteelSeries QcK XXL. Spośród modeli tej serii właśnie wybierają często profesjonalni zawodnicy. Podkładka jest pokaźnych rozmiarów. Posiada niebagatelną grubość 4 mm, a jej spód pokryty jest antypoślizgową gumą. Produkt ten zaliczany jest do linii profesjonalnych.

Kolejną propozycją dla graczy jest podkładka pod myszkę Razer Destructor 2. Ta również powstała dzięki współpracy z zawodowymi graczami. Spód podkładki stanowi guma w duecie z PCV. Jej wymiary mieszczą się w wartościach 255 x 355 mm, a sama podkładka waży 170 gramów. Podkładka dedykowana jest szczególnie tym, którzy w myszkach ustawiają DPI na poziomie 1600 lub więcej.

Następną propozycją dla graczy jest model Logitech G640. Produkt powstał dzięki obróbce termicznej w temperaturze 200 stopni Celsjusza, co pozwala zachować optymalny poziom tarcia przy manewrowaniu nawet przy niskich rozdzielczościach myszki. Logitech G640 to podkładka o wymiarach 400 x 460 mm i grubości 3 mm. Idealnie współgra z myszkami z serii Logitech G, ale nie tylko.

Jedną z ostatnich propozycji dla profesjonalnych graczy pozostaje podkładka Roccat Hiro o wymiarach 350 x 250 mm i grubości 2,5 mm. Jej cechą charakterystyczną pozostaje pokrycie podkładki wulkanizowanym silikonem, co zapewnia doskonałą kontrolę nad pracą myszki. Unikatowym rozwiązaniem zastosowanym w tej podkładce są gładkie i zaokrąglone krawędzie, co wpływa na ogólną wytrzymałość podkładki. Do tego produkt został wyposażony także w gumowaną podstawę.

I ostatnia podkładka – Zowie G-TF X. To produkt wykonany z wyjątkowej tkaniny o splocie pokrytym specjalnym tworzywem, gwarantującym szczelność oraz odporność na zabrudzenia. Wymiary podkładki to480 x 400 mm, a jej grubość wynosi 3,5 mm. Krawędzie produktu zostały starannie obszyte, co pozwala na przedłużenie żywotności modelu. Podkładka standardowo wyposażona jest w gumowaną podstawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here