Myszki komputerowe firmy E-Blue

E-Blue jest jednym z kluczowych producentów akcesoriów gamingowych, które są znane wśród miłośników elektronicznego sportu na całym świecie. W ofercie marki można znaleźć między innymi myszki komputerowe, przeznaczone zarówno do codziennej pracy z komputerem, jak i bardziej zaawansowanych działań podczas gry. Specjalistyczne funkcje, które posiadają myszki do PC marki E-Blue pozwalają zawodnikom osiągać jeszcze lepsze wyniki i w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał.

Entuzjaści gier komputerowych mają w przypadku E-Blue dość duży wybór, bowiem producent zadbał o to by w swojej ofercie mieć myszki komputerowe skierowane do graczy o różnych potrzebach. Ponieważ myszka komputerowa może posiadać rozmaite dodatkowe funkcje i odmienne parametry, każdy model ma swoich ściśle określonych odbiorców.

Jednym z popularniejszych modeli jest Auroza Gaming V2, która uwodzi swoim nowoczesnym designem oraz doskonałą ergonomią. Ciekawą funkcją, którą posiada ten gryzoń jest zmiana koloru podświetlenia w zależności od ustawionej czułości. Zdefiniowanych zostało sześć poziomów czułości myszy, a podczas zmiany tego czynnika zmienia się również barwa podświetlenia.  Maksymalna rozdzielczość tej myszki dla gracza to 5000 DPI, co jest dość dużą wartością, gwarantującą sporą precyzję i dużą kontrolę.

Kolejnym lubianym modelem jest E-Blue Mazer V2. Ta myszka komputerowa wyróżnia się przede wszystkim nowatorskim kółkiem do funkcji scroll. Do wyboru gracza są aż cztery poziomy czułości tj. 500, 1250, 1750 oraz 2500 DPI. Maksymalna wartość zapewnia bardzo dobrą kontrolę i dobre wykończenie każdego posunięcia w grze. Niebieskie podświetlenie tej myszki do PC sprawia, że prezentuje się ona nowocześnie i stylowo. Układ optyczny Avago, który wykorzystano w konstrukcji tej myszki, jest niezwykle precyzyjny i niezawodny. Zaawansowane technologicznie przełączniki gwarantują, że każde nasze kliknięcie jest błyskawicznie przekazywane do komputera i ma swoje odzwierciedlenie w grze. Każda z myszek E-Blue posiada także mocny pleciony kabel.

mazer2

Prezentując najciekawsze modele myszek od E-Blue, nie można pominąć modelu Cobra Junior. Ten bezprzewodowy gryzoń doskonale i bez zakłóceń pracuje nawet do 10 metrów od komputera. Wybór poziomu czułości dokonywany jest spośród jednego z czterech wytyczonych pułapów. Są to wartości 500, 1000, 1800 oraz 2500 DPI. Maksymalna czułość pozwala doskonale panować nad każdym ruchem. Ta myszka do komputera posiada również dodatkową funkcję oszczędzania energii, co jest bardzo przydatną możliwością, cenioną przez graczy. Jak pozostałe modele, także E-Blue Cobra Junior jest podświetlona LED, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Jest to ergonomiczna, dobrze prezentująca się myszka.

Wszystkie myszki dla gracza od E-Blue, również te których nie zdołaliśmy tutaj przedstawić (cały asortyment czeka na stronie Gamera.pl), reprezentują najwyższy poziom technologiczny. Są nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale dzięki użyciu naprawdę dobrych części są także trwałe. Nowoczesna sylwetka zainspirowana została stylem nowoczesnych graczy, który łączy siłę, nowoczesność i sportowy charakter. Wybierając myszkę od E-Blue możemy liczyć na opcje dodatkowej konfiguracji przycisków oraz dobrze przygotowane oprogramowanie, które umożliwia zapisywanie indywidualnych ustawień. To znaczne ułatwienie dla tych, którzy zechcą korzystać ze swojej myszki podczas wyjazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here