Poranne wstawanie nie dla wszystkich należą do przyjemności. Owszem, można je sobie wynagradzać gorącą, pysznie pachnącą kawą, ale niewiele to zmienia: skończył się czas kolorowych snów, pora ruszać do codziennych obowiązków. Po drodze jest, ma się rozumieć, łazienka.

Jedni wstają na tyle wcześnie, że nie muszą się spieszyć, inni z kolei nie chcą stracić ani minuty cennego snu, zostawiają więc wszystko na ostatnią chwilę i po wstaniu bardzo się spieszą. Także w łazience. Jednym i drugim pomóc może poranna porcja muzyki słuchanej czy to z nośnika danych, czy to z radia. Opcja radiowa jest o tyle korzystna, że można podczas mycia zębów wysłuchać wiadomości, przy goleniu nucić ulubiony przebój, a perfum użyć, gdy dana stacja podaje aktualny czas. Z pewnością pomaga to, by się nie spóźnić.

Zacznij od Bacha

Również wtedy, gdy na poranne ablucje mamy sporo czasu, muzyka może nam go tylko umilić. „Zacznij od Bacha” albo czegoś zupełnie innego – nieważne, byle tylko dźwięki wprawiały w dobry nastrój i dodawały energii. Technicznie jednak nie jest to takie proste.

Do łazienki na poranny prysznic, mycie i golenie nie zabierzemy przecież „empetrójki”, bo jak to wszystko robić z dyndającymi kabelkami? Zwykły radioodbiornik też się nie sprawdzi. Jego żywot w łazience może być krótki, bo wilgoć jest niezwykle szkodliwa dla tradycyjnej elektroniki.

Z pomocą spieszy jednak rozwiązanie AquaSound: https://www.aquasound.pl/glosniki-lazienkowe/. Specjalne, wodoodporne głośniki można instalować na stałe w podwieszanym suficie. Głębokość montażowa jest niewielka, a wywiercenie w płycie otworu to tylko kwestia specjalnej nakładki na wiertarkę.

Jak to działa

Skąd muzyka? Z jednostki centralnej, stanowiącej połączenie radioodbiornika z nośnikiem danych. Jednostka ta – również wodoodporna – może stać na widoku, ale będzie również pracować w ukryciu, jeśli taka jest wola użytkownika.

Sterowanie odbywa się za pomocą wodoodpornego, a jakże, pilota dotykowego. Na co dzień wisi on w łazience na specjalnej płytce magnetycznej, pełniącej także rolę ładowarki. Pilot jest tak szczelny, że można go nawet zabrać pod prysznic i nic mu nie będzie.

Jeden z głośników oferowanych przez AquaSound może nawet emitować dźwięk stereofoniczny. Jakość dźwięku jest znakomita, toteż nawet bardziej wymagający użytkownik nie będzie zawiedziony. Całość montuje samodzielnie nabywca – nie powinien mieć z tym żadnego problemu.

Trzeba tylko pilnować, żeby nikt z powodu muzyki nie przesiadywał w łazience dłużej, niż to jest konieczne…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here