Tak jak w przypadku wszystkich innych smartfonów, iPhone nie jest niezniszczalny i może ulec najróżniejszym awariom. Dlatego ważne jest, by wiedzieć, jak zareagować, gdy nasz telefon odmawia posłuszeństwa.

Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa

Tak jak w przypadku wszystkich innych smartfonów, iPhone nie jest niezniszczalny i może ulec najróżniejszym awariom. Dlatego ważne jest, by wiedzieć, jak zareagować, gdy nasz telefon odmawia posłuszeństwa.

Nie ma telefonu, którego premiera wzbudzałaby większe emocje, niż wejście na rynek każdego kolejnego iPhone’a. Fani smartfonów z nadgryzionym jabłuszkiem z niecierpliwością wyczekują nowości, zaś ci, którzy za flagowym produktem Apple nie przepadają, zastanawiają się, jakie usterki w nowym modelu będą zdarzały się najczęściej. Rzeczywiście, iPhone’y, mimo że posiadają mnóstwo zalet, nie są jednak pozbawione wad. Na szczęście naprawa iPhone i najczęstszych usterek jest jak najbardziej możliwa i – w porównaniu do ceny nowego telefonu – dość tania.

Zbita szybka iPhone Apple

To zdecydowanie najpopularniejsza usterka, z jaką właściciele iPhone’ów trafiają do serwisów. Trzeba jednak przyznać, że w telefonach z jabłuszkiem ekrany wcale nie pękają częściej niż w innych, a sytuacja jest po prostu wynikiem nieuwagi właściciela. Wymiana szybki i wyświetlacza, w zależności od modelu, to koszt od 150 do do nawet 1100 złotych. By uniknąć tak dużego wydatku, warto więc wyposażyć się w specjalne etui, które nie tylko zabezpieczy telefon przed skutkami uderzeń, ale też nada mu spersonalizowany wygląd.

Telefon po zalaniu – zalany iPhone

Zalanie iPhone’a to usterka równie częsta, co niebezpieczna. Ryzyko poważnych uszkodzeń jest szczególnie duże, jeśli telefon został zalany nie zwykłą wodą, a sokiem, piwem, colą lub wodą morską. W przypadku płynów innych niż „kranówka”, należy przepłukać go zwykłą wodą, a następnie jak najszybciej odwiedzić serwis iPhone. Warszawa nie jest już jedynym miejscem, gdzie działają takie firmy, a telefon od Apple naprawimy dziś nawet w niewielkich miejscowościach. Szybkość reakcji jest naprawdę ważna, bo iPhone, który szybko trafi w ręce specjalistów ma duże szanse na to, że będzie działał tak, jak przed zalaniem. W serwisach zwykle udaje się uratować średnio trzy na cztery telefony.

Przycisk HOME – serwis Apple Warszawa

Jest jednym z najszybciej zużywających się podzespołów iPhone’a. W wyniku częstego duszenia, przycisk HOME zaczyna działać opornie, by po jakimś czasie w ogóle przestać reagować. W takiej sytuacji najgorszym pomysłem będą na pewno próby samodzielnej naprawy – zwłaszcza przez użycie środków czyszczących. Tymczasem jedynym skutecznym sposobem na naprawę iPhone’a jest w takiej sytuacji wymiana przycisku na nowy, przeprowadzona oczywiście przez zaufanego serwisanta. Wszystkie urządzenia Apple z biegiem czasu ulegną awarii, nie da się uniknąć nieprzewidzianych sytuacji oraz zwykłego zużycia niektórych podzespołów urządzenia. Często używane przyciski czy inne elementy konstrukcji mogą uleć zniszczeniu lub zużyciu dlatego trzeba je co jakiś czas wymieniać lub naprawiać. Po ustaniu gwarancji producenta Apple warto mieć pewność, że kolejne naprawy będą wykonane rzetelnie dlatego dobrze znaleźć serwis. który gwarantuje rzetelność wykonania swoich napraw. Serwis Apple Warszawa IDOIT jako jeden z profesjonalnych pogwarancyjnych serwisów w stolicy daje 3 miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy, nawet te wykonywane na miejscu od ręki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here