T-Mobile co tydzień rozdaje prezenty swoim klientom. Sprawdź o co chodzi z Happy Fridays z aplikacją Mój T-Mobile!

Lubisz dostawać prezenty? Okej, to było pytanie retoryczne (w końcu każdy lubi od czasu do czasu dostać jakiś upominek), ale co powiesz na to, aby otrzymywać je regularnie, np. co piątek? Nie musisz czekać do swoich urodzin, imienin czy Świąt Bożego Narodzenia! Aby co tydzień otrzymywać jakiś miły prezent, wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie aplikację Mój T-Mobile!

Aplikacja Mój T-Mobile – dlaczego warto ją zainstalować?

Od jesieni 2019, piątek powinien być jednym z najbardziej wyczekiwanych dni nie tylko dla zmęczonych pracusiów spragnionych weekendowego wypoczynku, ale także dla każdego klienta sieci T-Mobile. Od drugiej połowy października można bowiem korzystać z cotygodniowej akcji Happy Fridays. Aby zgarniać rozmaite benefity, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie darmową aplikację Mój T-Mobile, która została stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach magentowej sieci.

Szczegółowe informacje na temat aplikacji i dotychczas przyznawanych nagród w Happy Fridays znajdziesz na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Aplikację warto pobrać nie tylko ze względu na atrakcyjne niespodzianki, ale również na wiele funkcjonalności, które możesz mieć na wyciągnięcie ręki – dosłownie! Dzięki niej możesz:

  • zarządzać swoim kontem – bez względu na to czy jesteś w T-Mobile na kartę czy masz abonament, dzięki aplikacji możesz z łatwością zarządzać swoim kontem (m.in. sprawdzać listę aktywnych usług, zużycie Internetu, minut i SMS-ów);
  • opłacać faktury i doładowywać swoje konto – aplikacja T-Mobile to przede wszystkim szybkość i wygoda obsługi. Oznacza to, że zaledwie kilka kliknięć na wyświetlaczu smartfona dzieli Cię od tego, by opłacić comiesięczną fakturę lub doładować swoje konto;
  • kupować i zarządzać usługami dodatkowymi – jeśli tylko potrzebujesz dokupić pakiety internetu, z łatwością zrobisz to poprzez aplikację. Szybko, skutecznie, w każdym miejscu i w każdej chwili;
  • zarządzać kilkoma numerami jednocześnie – bez względu na to, ile masz numerów w T-Mobile, możesz z łatwością zarządzać nimi za pośrednictwem swojej aplikacji.

Happy Fridays z aplikacją Mój T-Mobile – jak to działa?

Darmową aplikację Mój T-Mobile wystarczy pobrać ze sklepu App Store bądź Google Play. Następnie należy się zalogować (możesz zrobić to automatycznie lub podając swój numer telefonu) i gotowe! Co więcej, z aplikacji możesz swobodnie korzystać zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz, nie martwiąc się o zużycie dostępnego pakietu danych!

  • Nagrody w Happy Fridays

W ramach akcji Happy Fridays, co tydzień czeka na Ciebie inny upominek. Wśród długiej listy prezentów, można znaleźć m.in. dodatkowe pakiety internetu, kody rabatowe na urządzenia w T-Mobile, darmowe paczki minut lub SMS-ów do UE, rabaty na kubki i kalendarze oraz wiele innych niespodzianek. A wszystko to ZA DARMO!

Masz już aplikację na swoim telefonie? Teraz pozostaje Ci już jedynie cierpliwie czekać na najbliższy piątek i wiadomość o kolejnej miłej niespodziance przygotowanej dla Ciebie przez T-Mobile!

Materiał partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here