Żyjemy w czasach nowoczesnych technologii, które na każdym kroku ułatwiaj nam życie. Urządzenia przenośne robią furorę, a my wciąż nie możemy doczekać się kolejnych premier i czekamy, aż producenci nas zaskoczą. Służą do pracy, ale zapewniają też moc rozrywki. Oto TOP 3 urządzeń mobilnych, które są nam potrzebne na co dzień – m.in. najnowszy smartfon Samsung.

Nowy smartfon, aparat fotograficzny z wymienną optyką od Olympusa albo Nikona, a może najnowszej generacji laptop? Premiery najnowszych urządzeń mobilnych – jak niedawno Galaxy A8 – zawsze wywołują w nas dreszczyk emocji.

Oczekujemy coraz więcej i chętnie jesteśmy zaskakiwani – już nie dziwią nas nawet smartwatche, nowoczesne aplikacje czy gogle VR idealne dla graczy. Jeśli nie wiesz, co kupić, pomożemy Ci podjąć tę trudną decyzję – smartfon, np. Samsung Galaxy S8, najnowszy laptop albo tablet to największa trójca urządzeń mobilnych.

Smartfon – numer jeden urządzeń przenośnych

Smartfona ma chyba każdy, gdyż przydaje się zarówno w pracy, jak i prywatnie. Z tego też powodu najczęściej wybieramy model z Dual SIM – jak np. Samsung Galaxy S8 czy Huawei P20. Te nieduże i funkcjonalne urządzenia świetnie łączą zalety telefonu i komputera, dlatego w pełni zasługują na miano najpopularniejszych urządzeń wielofunkcyjnych.

Polecamy sprawdzać premiery i sytuację na rynku – np. teraz jest dobry moment na zakupy. Samsung Galaxy S8 dostępny jest za około 2000 złotych, gdyż do sprzedaży trafił już jego następca. Jeśli jednak interesuje Was najnowszy smartfon Samsung, zwróćcie uwagę na model ze średniej półki – Galaxy A8.

Laptop – mały, ale funkcjonalny

Najnowszy smartfon Samsung Galaxy A8 czy model Sony albo HTC nie w każdej sytuacji będzie w stanie zastąpić komputer. Do pracy nadal wygodniejszy jest laptop – łatwiej można przygotować ważny dokument czy zredagować tekst. Notebooki już dawno stały się dużo popularniejsze niż komputery stacjonarne – nawet w firmach i korporacjach. Dlaczego? Przede wszystkim można go wziąć do domu albo w podróż.

Tablet – jeszcze mniejszy laptop

Tablet wygląda jak duży smartfon albo laptop w wersji mini, ale oferuje bardzo dużo różnych możliwości i funkcji, które przydadzą nam się w pracy. Poza tym wysokiej jakości ekran dotykowy podnosi komfort korzystania z tego mobilnego urządzenia. Możemy wygodnie na nim pracować, a w chwilach przerwy korzystać z aplikacji dostarczających nam rozrywki. Większość z nich znamy już ze smartfonów, gdyż są oparte na systemie Android.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here