Wodoodporne etui na telefon

Myślę, że każdy z nas zna to uczucie, kiedy ktoś z bliskiego otoczenia posiada gadżet, którego posiadanie i użytkowanie wydaje się na pierwszy rzut oka zwykłą fanaberią. Dobrej jakości wodoodporne etui na telefon z pewnością do grona takich gadżetów się nie zalicza: uważam, że znajdzie zastosowanie u każdego posiadacza sprzętu elektronicznego. Dlaczego?

Kiedy przydaje się wodoodporne etui na telefon?

Wodoodporne etui na telefon sprawdza się w każdych warunkach – nie tylko podczas aktywnego pobytu nad wodą. Ulewny deszcz, śnieg czy gradobicie może dopaść Cię wszędzie – podczas pieszej górskiej wycieczki, rowerowej eskapady, a nawet w drodze do pracy. Tego typu pokrowiec ochroni swoją zawartość również przed pyłem, kurzem i piaskiem, których działanie może okazać się równie zgubne co działanie wilgoci. Wodoodporne etui na telefon – choć z nazwy ma służyć jedynie aparatom komórkowym – może stanowić też bezpieczne schronienie dla wszelkich dokumentów. Zyskuje tym samym na swojej uniwersalności.

Tanie i dobre

Te określenia idealnie pasują do wyrobów marki Aquarius. Jest to polska firma z siedzibą na Pomorzu, która posiada własną linię produktów znanych pod nazwą GoPack. Wszelkiego rodzaju worki oraz etui wodoszczelne sygnowane tą marką kosztują naprawdę niewiele: od kilku do kilkudziesięciu złotych (zależnie od wymiarów). Jeżeli chcesz zakupić wysokiej klasy wodoodporne etui na telefon, koniecznie zapoznaj się z ofertą Aquariusa. Pamiętaj, że dokonując zakupu od tego producenta, wspierasz polską gospodarkę.

Dla bardziej wymagających

Osobom z większymi oczekiwaniami i potrzebami polecam zaznajomić się z gamą wyrobów proponowanych przez zagraniczną firmę OverBoard. Tutaj trzeba już liczyć się z wydatkiem rzędu ok. 100zł, jednak trzeba przyznać, że akcesoria od tego producenta są wręcz niezniszczalne. Dzięki opracowanej klasyfikacji wodoodporności swoich produktów możesz łatwo dowiedzieć się, na jak ekstremalne warunki możesz narazić swój sprzęt bez ryzyka uszkodzenia go. Tak więc czytając opis dowiesz się na przykład, że wodoodporne etui na telefon OverBoard gwarantuje suchość swojej zawartości nawet w przypadku całkowitego zanurzenia na głębokość do 6 metrów. Mało tego, telefon zachowuje wszystkie swoje funkcje (etui nie ogranicza dotykowej pracy ekranu), dzięki czemu możesz np. wykonywać zdjęcia pod wodą.

Eksperci od wodoszczelności

Chcąc zaopatrzyć się w wodoodporne etui na telefon, zaufaj sprawdzonym markom. Produkty Aquariusa i OverBoard znajdziesz w jednym miejscu – na stronie gokajak.com. Poczytaj, porównaj i dokonaj najlepszego dla siebie wyboru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here