W co najchętniej grają Polacy?

Każdy doskonale wie, że Polak to trudny „przypadek” i nie łatwo go zadowolić. Również w kwestii dobrych gier czy to na komputer czy konsolę.

My przedstawiamy Wam listę gier, wraz z krótkim opisem w które najchętniej grają Polacy. Mimo iż większość z nich można już zaliczyć do „starych” to jednak są kultowe i Polacy nie wyobrażają sobie nie przejść ich od przysłowiowej deski do deski!

Kultowe gry Polaków:

1.Heroes of Might & Magic 3 z 1999 roku to gra strategiczna wszechczasów – i nie boimy się tego określenia nawet jako Polacy. Ba, zwłaszcza jako Polacy! Przystępność, przejrzystość rozgrywki, dwuwymiarowa grafika i świetna muzyka.

2.Diablo – ten gry żadnemu Polakowi nie trzeba przedstawiać – nie ważne czy grało się w nią na komputerze czy konsoli – każdy ją zna. Świetny klimat i wyjątkowo rozrośnięta, dopracowana gra, która nigdy się nie znudzi.

3.GTA – Co prawda większość twierdzi, że to gra, która ma najgorszy wpływ na młodych graczy… Bla, bla… w GTA to bohater jest ten zły – to on jeździ skradzionymi wozami po mieście. Z każdej części na część gra stawała się coraz bardziej swobodna i bardziej zorganizowana, co przyciągało wciąż nowych graczy – którzy oczywiście wracali do poprzednich części.

4.Fallout – od początku gra wymaga naszej inwencji twórczej – od wyboru bohatera po wykonywanie całej misji. Druga część gry, która zresztą wyszła jeszcze w tym samym roku co pierwsza stała się jeszcze większym hitem.

5.Baldur’s Gate – Okej… przyznajemy się… nawet nie słyszeliśmy o tej grze… mimo, że ma ona już 20 lat. To podobno jeden z przedstawicieli RPG uwielbianych przez Polaków. Co prawda 1-wszą częścią nikt się nie zachwycał (to dlatego o niej nie słyszeliśmy!) to drugą częścią gracze zachwycają się po dziś dzień. Świat fantasy, możliwość opowiedzenia się po stronie dobra albo zła, super fabuła, wyjątkowo rozwinięte relacje między członkami drużyny. Chyba naprawimy nasz błąd i jeszcze dziś zagramy w tę grę!

6.StarCraft – kiedy Blizzard zapowiada, że za niedługo wypuści nową grę, każdy gracz siedzi i obgryza paznokcie z podniecenia. Blizzard jeszcze nigdy nie wypuścił kiepskiej gry. Tym razem było jak zwykle – wielki sukces. StarCraft to kosmiczna strategia. Trzy rasy (Terran, Protos, Zerg), gdzie każda miała jakieś mocne i słabe strony – naprawdę mocno różniły się od siebie. To właśnie dlatego taktyczne rozgrywanie pojedynków jest w grze kluczowe, jeśli chce się zwyciężyć.

7.Need fot Speed – tę grę zna każdy i każdy w nią grał – po prostu nie ma innej opcji. Ta popularna gra – wyścigi samochodowe wciąż się poprawia, wciąż ją ulepszają – z części na część jest coraz lepsza i co najważniejsze – zaskakująca.

8.FIFA – oczywiście tej gry również nie musimy prezentować. Kiedy FIFa weszła na rynek ze swoim trójwymiarowym boiskiem była wręcz objawieniem, dziś? Sami wiecie… z roku na rok FIFA Nas zaskakuje. Gra zachwyca zarówno fanów komputerów jak i konsol.

9.Duluxe Ski Jump 2 – oczywiście cały swój sukces gra zawdzięcza naszemu Orłowi z Wisły. Grafika okropna, rozgrywka prosta, zaś grywalność? – kosmiczna.

10.Quake – ta bardzo stara gra, wciąż ma swoich fanów – co więcej – przeprowadzane ankiety dowodzą, że coraz chętniej po grę sięgają młodzi gracze – którzy mimo upływu czasu, prostoty gry i okropnej grafiki są nią zachwyceni.

Czy według Was, coś jeszcze powinno znaleźć się na powyższej liście?

My idziemy grać… a Wy?

Źródło: porno Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here