Jeśli zastanawiasz się, jak uporać się ze swoją trudną sytuacją finansową i masz na głowie kilka pożyczek do spłacenia, zerknij  na nasz poradnik i sprawdź, czy któreś z zaproponowanych rozwiązań jest dla Ciebie.

Nieoprocentowana pożyczka od bliskiej lub dalekiej rodziny

Mawiają, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Jednak gdy przychodzą gorsze chwile w życiu, w zasadzie często się okazuje, że tylko na nich możemy tak naprawdę liczyć. Często dłużnicy ukrywają swoje problemy finansowe przed najbliższymi i nie wie o nich nawet własna żona. Warto w takiej sytuacji przyznać się do tego, co nas trapi i razem poszukać rozwiązania. Można też poprosić o pomoc dalszą rodzinę, jeśli jesteśmy z nią w dobrym kontakcie – w końcu każdemu z nas może się czasem powinąć w życiu noga. Bliscy powinni to zrozumieć i uszanować.

Sprzedaż niepotrzebnych, ale wartościowych, przedmiotów

Wielu dłużników nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele wartościowych przedmiotów ma w swoim otoczeniu. Drogi telewizor, samochód, aparat cyfrowy – w chwili zadłużenia i narastania odsetek od pożyczki dla zadłużonych liczy się szybkość działania. Nawet, jeśli w chwili sprzedaży nasze przedmioty stracą nieco na wartości, i tak będziemy na plus – zdobędziemy bowiem dodatkowe środki na spłatę zobowiązania i być może w ten sposób uchronimy się przed wizytą komornika.

Co może Ci dać konsolidacja chwilówek?

Pewnym rodzajem wsparcia dla osób zadłużonych po uszy, które nie widzą już wyjścia ze swojej sytuacji, jest konsolidacja chwilówek online lub kredyt dla zadłużonych

https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/konsolidacja-chwilowek-pozyczka-konsolidacyjna/. Warto w tym celu zwrócić się do wyspecjalizowanego podmiotu. Więcej o tej formie można przeczytać na stronie https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here