Wybór odpowiedniego wózka wielofunkcyjnego

Kiedy na świecie pojawia się nowy członek rodziny, w rodzinie pojawiają się także nowe zadania i obowiązki. Rodzice są zainteresowani zakupami, które będą niezbędne dla maluszka. Jednym z najważniejszych zakupów jest zakup wózka. Obecnie można dokonać wyboru między tradycyjnymi oraz wielofunkcyjnymi wózkami.

Najczęściej i najchętniej kupowanymi są wózki wielofunkcyjne, ponieważ są praktyczne oraz wygodne dla dziecka i rodzica. Wózki te wyposażone są w innowacyjne rozwiązania, dzięki którym z wózka przyjemnie i chętnie się korzysta. Wózki 2 w 1 można łączyć z fotelikami samochodowymi, tworząc w ten sposób system podróżny.

Wielofunkcyjny Wózek Espiro Next to wózek głęboko-spacerowy, w którym można stworzyć system podróżny, za pomocą specjalnych adapterów można już dopasować większość fotelików samochodowych. Stelaż wózka jest aluminiowy oraz stabilny, koła wózka Next są pompowane, nadają się więc do jazdy po każdej nawierzchni, nawet na piasku i kamieniach, wózek ten stworzony jest do pokonywania miejskich bezdroży oraz pozamiejskich terenów.

Gondola wózka Espiro jest duża oraz wygodna dla małego dziecka, zajmuje niewiele miejsca, ponieważ można ją złożyć na płasko, co przyda się podczas pakowania wózka do auta. Gondolę można regulować oraz wentylować, dzięki znajdującej się w podłożu gondoli perforacji. Jest także możliwość regulacji oparcia gondoli, dzięki temu można karmić dziecko nawet na spacerze poza tym pochylona pozycja zachęci dziecko do nauki samodzielnego siadania.

Spacerówka wózka Espiro Next montuje się w dwóch kierunkach, siedzisko jest wygodne, spacerówka posiada regulowany podnóżek oraz oparcie. Espiro Next wyposażony jest w dużą pojemna torbę, dwie folie przeciwdeszczowe, przydatne przy nagłej zmianie pogody oraz moskitierę. Wózek Espiro Next wyposażony jest w elementy odblaskowe, rączka stelaża jest regulowana, co ważne wózek posiada odpinaną barierkę, dzięki której dziecko czuje się bezpiecznie i łatwiej je wsadzić i wysadzić ze spacerówki. Wózek Espiro Next dostępny jest w kolorach beżu, szarego, niebieskiego, grafitu, turkusu oraz w koralowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here