Czy ze złym BIK można dostać pożyczkę?

Najważniejszym czynnikiem przy kredycie bankowym jest nasza historia kredytowa. Jeśli mamy na koncie parę niespłaconych zobowiązań, to nasze szanse na otrzymanie dodatkowego finansowania w instytucji bankowej maleją do zera. Co innego jest, jeśli ubiegamy się o pożyczkę od firmy pozabankowej. Nawet posiadając zadłużenie, możemy dostać pozytywną akceptację naszego wniosku. Czym jest pożyczka bez BIK i co ją wyróżnia spośród innych ofert finansowych?

Gotówka bez sprawdzania baz

Chwilowe opóźnienie w spłacie rat może powodować, że na wiele lat będziemy mieli problem w uzyskaniu pożyczki czy kredytu. Negatywny wpis w BIK utrzymuje się długo i blokuje nam szansę na pozytywną akceptację wniosku pożyczkowego.

Istnieją firmy, które po otrzymaniu raportu z BIK nie odrzucają zadłużonego klienta. Jednak taka osoba musi mieć duże dochody, które będą w oczach wierzyciela wystarczą, aby spłacić pożyczkę.

Zadłużenie komornicze

Komornik, który zajmuje nasze mienie to przykra sprawa. Często spirala długów jest tak duża, że nie potrafimy z niej wyjść. Pożyczki z komornikiem są dostępne https://pozyczka4you.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-z-komornikiem/ ,dla tych którzy borykają się z egzekucją komorniczą a potrzebują pieniądze. Musimy również mieć świadomość, że nie każda firma zaakceptuje fakt posiadania komornika. W tej sytuacji ciężko udowodnić nasza wysokość dochodów, gdyż komornik zajmuje ich część. Jednak w rankingu znajdziemy również firmy, dla których to nie będzie stanowiło problemów.

Pożyczaj odpowiedzialnie

Aby mieć największą szansę na pożyczkę najlepiej posiadać dobrą historię kredytową i nie mieć komornika. Oba te elementy zmniejszają naszą szansę. W większości przypadków osoby takie wypełniają po kilka wniosków dziennie i tak wszędzie jest odmowa. Warto jednak pożyczać odpowiedzialnie i jeśli mamy niskie dochody i nie ma pewności, że będzie na stać na spłatę, to możemy się wstrzymać od pożyczania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here