Etui do Samsung Galaxy M22

0
1191

Co chwila w ofertach sklepów i operatorów sieci komórkowych pojawiają się nowe smartfony. Samsung, podobnie jak konkurencja nie zatrzymuje się proponując nam kolejne modele. Jednym z nich jest Samsung Galaxy M22. Został on wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala. Do tego poczwórny aparat foto – główny 48 MP. Do tego wydajna bateria 5000 mAh oraz obsługa ładowania 25W. To tylko niewielka część tego, co oferuje Galaxy M22. Nie można też tutaj zapomnieć o stylowym designie tego urządzenia.

A jak mowa o wyglądzie to trzeba wspomnieć o odpowiednim zabezpieczeniu Samsunga Galaxy M22. Warto spojrzeć na ofertę dedykowanych etui ochronnych do tegoż modelu. Bogata oferta może budzić wątpliwości jakie etui wybrać do Galaxy M22?

Ogólnie pokrowce można podzielić na dwie kategorie:

  1. Nakładki na tył
  2. Futerały z klapką

Nakładki na tył – jak sama nazwa wskazuje przede wszystkim będą zabezpieczały tył, a także boki obudowy. Sprawdzą się w przypadku osób, którym zależy na szybkim dostępie do wyświetlacza, czy też nie chcą by ich urządzenie odczuwalnie zmieniło swoje wymiary. Elastyczność silikonowych nakładek sprawia, że dopasowują się do kształtu obudowy.

Etui do Samsung Galaxy M22

Ciekawy wygląd obudowy może sprawić, że nie każdy będzie chciał go zakrywać, ale i w tej sytuacji jest rozwiązanie. Dostępne są w pełni przeźroczyste oprawki, które będą chronić obudowę przed uszkodzeniem nie zakrywając jej przy tym.

W zależności od indywidualnych upodobań można także wybrać nakładki dedykowane dla Samsung Galaxy M22 w różnych ciekawych wersjach kolorystycznych.

Dostępne są także etui pancerne. Są to także pokrowce na boki i tył telefonu jednak ich konstrukcja jest już nieco inna. Przede wszystkim ich obecność na obudowie jest odczuwalna, a wszystko za sprawą materiałów z których są wykonane.

Futerały z klapką w całości będą zabezpieczać Galaxy M22. Telefon umieszcza się w specjalnie wyprofilowanych szynach trzymających, które jednocześnie zabezpieczają boki i tył. Zamykana klapka ma za zadanie chronić wyświetlacz. Do wyboru są tutaj kabury z klapką otwieraną do dołu lub do boku (książkowo). Pokrowce wykonane są z różnych materiałów, może to być skóra naturalna, eko-skóra oraz inne ciekawe materiały. Ciekawą opcją są pokrowce z aktywnymi klapkami dzięki którym można bez otwierania etui sprawdzić godzinę, powiadomienia itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here