nintendo switch

Wydaje się, że miłośnicy gier zaopatrują się najczęściej w konsole Play Station 5, najnowsze sprzęty z serii Xbox albo stoją w długich kolejkach, aby zakupić mocne karty graficzne do swoich komputerów PC. Tymczasem okazuje się, że niemal równie dużą popularnością cieszy się, znane wśród maniaków wirtualnej rozrywki, przenośne urządzenie. To mająca premierę cztery lata temu hybrydowa konsola Nintendo Switch, dzięki której każdy umili sobie, trwającą wiele godzin, podróż pociągiem.

Czy warto kupić konsolę Nintendo Switch w 2021 roku?

Na to pytanie padnie tylko pozytywna odpowiedź. Co prawda, ma pewne wady, ale liczba plusów decyduje o jej fenomenie. W niniejszym tekście przedstawimy najważniejsze z nich. Po pierwsze jest ona tak zbudowana, że stanowi skrzyżowanie konsoli przenośnej ze stacjonarną. Bez problemu można ją podłączyć do telewizora albo zabrać do plecaka. I choć ograniczony układ graficzny nie pozwala na generowanie wysokich rozdzielczości, przez co na dużym monitorze widać piksele, to większość graczy nie powinna narzekać.

Wyświetlacz obsługujący multi-touch jest bardzo wygodny w użyciu, ale najciekawsze są kontrolery wyposażone w takie funkcje, jak: akcelerometr i żyroskop. Dzięki nim każdy będzie mógł śledzić ruchy, a nawet realistycznie rzucać pokeballem i łapać pokemony. Ktoś powie, że przez niskie parametry najnowsze lub największe hity nie prezentują się ładnie i płynnie (np. „Wiedźmin 3”). To prawda, ale wszelkie dedykowane tytuły wyglądają już bardzo dobrze. Mało tego, dzięki technice o nazwie cdell-shading, mamy do czynienia ze stylem komiksowym.

Podsumowując, konsola Nintendo Switch, mimo dość długiego czasu ładowania (około trzech godzin), to warty uwagi produkt. Kolejną zaletą jest to, że wiele gier jest do nabycia w atrakcyjnej cenie. Nie musimy wydawać kilkaset złotych, aby cieszyć się możliwością grania w ulubione tytuły. W sklepach internetowych nie brakuje bowiem częstych obniżek cen. Świetną propozycją były np. wrześniowe promocje na Nintendo Switch. Dlaczego? Bo można było znaleźć prawie 1000 tytułów aż o 90% tańszych niż wcześniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here