Etui magnetyczne na telefon

W ostatnich latach ogromną popularnością wśród akcesoriów na telefon cieszą się wszelkiej maści etui i case’y, w szczególności etui magnetyczne oraz szkła i folie ochronne. Wynika to najprawdopodobniej z faktu, że nasze smartfony stają się coraz cieńsze i delikatniejsze, wykonane są w większości ze szkła, a ich szklane ekrany są pokaźnych rozmiarów. To wszystko powoduje, że w przypadku upadku telefonu na ziemię, nasze urządzenie będzie skazane na dotkliwe uszkodzenia mechaniczne. Aby uchronić się przed tego typu przykrymi niespodziankami, warto zaopatrzyć się właśnie w etui dedykowane naszemu modelowi telefonu. Ostatnio największą popularnością cieszą się etui magnetyczne, które ściśle pokrywają przód i tył urządzenia, chroniąc je przed upadkiem z każdej strony. Dodatkowo, obudowa magnetyczna jest niezwykle estetyczna i nie niszczy oryginalnego, często pięknego designu całego urządzenia. Dowiedz się więcej na temat tego, dlaczego warto zainwestować w etui magnetyczne. Poznaj korzyści płynące z zamawiania takiego etui w profesjonalnym sklepie z akcesoriami na telefon. 

Etui magnetyczne – charakterystyka

Z pewnością zastanawiasz czemu magnetyczna obudowa zawdzięcza swoją nazwę. W przypadku etui magnetycznego, najważnie jest połączenie ramki i pleców etui za pomocą trwałych magnesów, co tworzy jedną spójną całość obudowy i zapobiega samoczynnemu i niekontrolowanemu otwieraniu się etui. Magnesy stosowane w markowych etui magnetycznych są naprawdę mocne i wysokiej jakości. Zazwyczaj trzeba użyć sporo siły, aby otworzyć raz, a dobrze zamknięte etui! Wyjątkowym rodzajem produktów dostępnych na rynku etui magnetycznych są etui metalowe magnetyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów o podwyższonym standardzie trwałości. Takie etui będą nie tylko estetycznie prezentowały się na Twoim urządzeniu, ale jednocześnie będą niewyobrażalnie trwałe. Z takim etui możesz mieć pewność, że Twój telefon przetrwa każdy upadek!

Poza tym, istnieje cały szereg innych cech, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze etui magnetycznego na telefon. Pamiętaj, przed zakupem zawsze upewnij się, że wybrany przez Ciebie rodzaj etui jest dedykowany do Twojego modelu telefonu. W przypadku etui magnetycznych jest to bardzo ważne, ponieważ te etui muszą szczelnie i z każdej strony przylegać do powierzchni smartfona. Dodatkowo, dobre etui magnetyczne musi mieć ramkę wewnętrzną wyłożoną od środka miękkim materiałem, dzięki czemu telefon w magnetycznym etui nie zarysuje się. Poza Tym, etui magnetyczne mimo swojej szczelności nie może ograniczać zasięgu sieci oraz sygnału WiFi, a także musi gwarantować bezproblemowy dostęp do wszystkich gniazd: ładowania czy słuchawkowego. Dobre etui magnetyczne powinno także gwarantować kompatybilność z ładowarkami bezprzewodowymi. 

Jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad wyborem etui magnetycznego dopasowanego ściśle do twojego modelu telefonu, nie czekaj dłużej i zobacz pełną ofertę etui magnetycznych dostępnych w na: https://youtab.pl/etui-do-telefonu/etui-magnetyczne/. Przekonaj się, ile możesz zyskać wybierając wytrzymałe i estetyczne etui magnetyczne od zaufanych producentów. Sprawdź jak w YouTab.pl łatwo jest złożyć zamówienie i jak szybko wybrane produkty zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Zaufaj specjalistom w zakresie ochrony urządzeń mobilnych. Wybieraj spośród setek dostępnych produktów, takich jak etui magnetyczne, folie i szkła ochronne, słuchawki, głośniki, powerbanki i kable, a także wiele więcej. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert cenowych i zadbaj o bezpieczeństwo swojego smartfona. Pamiętaj, lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego zainwestuj w najlepszą możliwą ochronę swojego urządzenia. Zamów już dzisiaj! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here