Głośniki mieszczące się do plecaka

Szczególnie wyjątkową, letnią porą, gdy beztroska towarzyszy nam na każdym kroku, słuchanie muzyki jest niezastąpionym dodatkiem do codzienności. Muzyka odtwarzana z dobrych i niezbyt kosztownych głośników Bluetooth, to rozwiązanie dla wielu z nas. Co ważne – głośniki nie zajmują zbyt wiele miejsca i można umieścić je w plecaku, torbie płóciennej czy damskiej torebce.
Dobrej jakości głośniki Bluetooth towarzyszyć nam mogą w wielu okolicznościach. Mogą to być zarówno piesze wycieczki czy rowerowe, w większym bądź całkiem kameralnym gronie. A wśród jakich modeli głośników warto wybierać? Podpowiedź znaleźć można już poniżej.

Klipsch Groove to głośnik dedykowany głównie miłośnikom mocnych, gitarowych brzmień: metalu lub groove metalu. Marka Klipsch słynie z jakości – to ona właśnie wyprodukowała pierwsze kolumny głośnikowe używane do dziś w kinach.

Głośniki Bluetooth nie są dużych rozmiarów, zajmując średnio 116 x 140 x 65 mm. Ich waga oscyluje w wielkości zbliżonej do kilograma, można więc się domyślić, że tyle ważyć powinnam dobra jakość.

Głośnik wielości 75 mm oraz dobry wzmacniacz sprawią, że dźwięk wydobywający się z głośnika będzie bardzo dobrej jakości, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 2200 mAh, możliwe będzie słuchanie muzyki nawet prze 8 godzin.

JBL Pulse 2 to kolejny model polecanych głośników. Produkt ten powstał o oparciu o sprawdzoną technologię uznanej na całym świecie marki. Wyposażony został w ekran z diod LED, dzięki czemu podczas słuchania muzyki można podziwiać miliony barw rozświetlających się w czasie odtwarzania dźwięków. Wizualizacje te jednak nie są najważniejsze. Produkt jest kompilacją dwóch głośników 45 mm oraz bardzo pojemnego akumulatora o wartości aż 6000 Ah. Głośnik wyposażony został także w Bluetooth w wersji 4.1 i baterię trzymającą nawet 10 godzin. Do tego głośnik zaskakuje dużą odpornością na wodę. Sam produkt waży nie więcej, niż 800 gram.

BOSE SoundLink Mini Bluetooth II zaskakuje głównie rozmiarem, gdyż zmieści się już w jednej ręce. Co ważne, dźwięk wydobywający się z głośnika porównać by można do bardzo potężnego brzmienia, charakterystycznego nawet dla kilku urządzeń. Tu moc zaklęta jest w jednym. Głośnik używać można zarówno poprzez Bluetooth, jak i kabel USB. Ta druga opcja pozwala na czerpanie radości z odtwarzania muzyki do 10 godzin

Harman/Kardon Esquire Mini to produkt o bardzo kompaktowych i wygodnych rozmiarach. Dźwięk, który z niego usłyszymy, będzie dostępny także w paśmie niskotonowym.Pojemna bateria (2000 mAh) pozwala na odtwarzanie muzyki do 8 godzin. Tu na uwagę zasługuje również obudowa głośnika, powstała z unikatowego połączenia szczotkowanego aluminium ze skórą i ceramiką. Głośnik jest bardzo ładnym i estetycznym wyborem.

DENON Envaya Mini powstał dzięki połączeniu dwóch głośników o średnicy 40 mm. Tu swoje miejsce znalazł także głośnik basowy w wersji pasywnej, o rozmiarach 40 x 83 mm. Zestaw ten umożliwia wydobycie potężnych dźwięków z wyjątkowo małego gabarytowo sprzętu. Dzięki dobrej baterii wbudowanej do głośnika, dźwięki wydobywać się będą przez 10 godzin.
Głośnik wyposażony został także w parowanie zbliżeniowe NFC, które znacznie ułatwia odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci smartfonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here