Jaki wzór etui wybrać dla dziecka?
stock.adobe.com, autor: Syda Productions

Coraz większą popularność w mediach społecznościowych zyskuje case z nadrukiem. Blogerzy, gwiazdy i influencerzy każdego dnia dodają zdjęcia z nowymi propozycjami. Ten trend codziennie przenika także do szkół i świata dziecięcego. Jakie zatem etui wybrać dla dziecka, by było modne i sprawiło mu radość? Zobaczmy, co proponuje nam branża?

Dziecięce wzory, czyli jakie?

Bardzo często dzieci w wieku 6-7 lat posiadają już swoje pierwsze smartfony ułatwiające kontakt z rodzicami czy służące do zabawy, grania i nauki. Dla dziecka w tym wieku świetnym pomysłem będzie etui z Emoji – śmieszne ikonki wprowadzą radość i uśmiech na twarzy malucha. Bajkowe wzory z pewnością spodobają się każdej dziewczynce, zaś abstrakcyjne postaci wprowadzą nutką szaleństwa także do świata chłopców.

Starsza młodzież bez wątpienia zainteresuje się kolekcjami sygnowanymi przez Cartoon Network. Atomówki, Laboratorium Dextera, Johnny Bravo, Krowa i Kurczak, Ed, Edd Eddy czy Chojrak – któż nie zna tych kultowych kreskówek? Historie postaci często uczestniczą w codziennym życiu młodych osób, stając się wyznacznikiem cenionych wartości – jeśli masz wiedzę, która postać z kreskówki uwielbiana jest przez dziecko, koniecznie zamów etui na telefon właśnie z tym motywem. Sukces gwarantowany!

To jednak nie koniec! Renomowane marki, świadczące swoje usługi na wysokim poziomie,, niejednokrotnie pozostawiają do dyspozycji klienta także kolekcje związane z różnego typu zainteresowaniami. Case z motywującymi tekstami sprawdzi się w przypadku osoby zafascynowanej fitnessem, ćwiczeniami i zdrową żywnością. Watercolor to seria, która spodoba się młodzieży kochającej sztukę, malowanie i artystyczny świat. Z pewnością znajdą się także propozycje dla fanów motocykli, muzyki, a także miłośników czworonogów.

Czy warto kupować szkło hartowane do telefonu dziecka?

Zastanawiasz się, czy oprócz etui na telefon dla dziecka warto kupić zabezpieczenie ekranu? Z doświadczenia własnego i wielu rodzin zdecydowanie polecamy skorzystać z takiej możliwości, tym bardziej, jeśli jest okazja zamówić wyrób wraz z etui. Nie od dziś wiadomo, że dzieciom telefony często wypadają z rąk. Połączenie skuteczności silikonowego case ze szkłem hartowanym iRon Glass sprawi, że smartfon będzie zabezpieczony w 100%. Nie straszne będą mu upadki, zadrapania czy niekontrolowane wstrząsy – nawet jeśli takie się przytrafią, cała energia skumulowana zostanie w zabezpieczeniu, a Twoje dziecko spokojnie będzie mogło dalej oglądać film na youtube czy porozmawiać z babcią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here