Kompletna ochrona dla systemów Windows – Internet Security

Zapewnienie ochrony domownikom korzystającym z Internetu jest wielopoziomowe. Może obejmować treści, czas i złośliwe oprogramowanie, które ma wpływ na każde urządzenie. Dobrze jest zastosować jedno kompletne narzędzie, które skutecznie podoła tym zadaniom i zapewni o wiele więcej. Co to za narzędzie?

Jak chronić urządzenia domowe?

Potrzebne jest do tego oprogramowanie, które zapewni wysoki poziom protekcji. Za przykład służy Internet Security od Bitdefender, który umożliwia zabezpieczenie wszystkich sprzętów bez względu na zastosowane środowisko. Należy pamiętać, że szczególnie Windows jest narażony na ataki ze strony cyberprzestępców, które mogą czyhać na portalach społecznościowych, witrynach z rozrywką, czy wiadomościach mailowych.

Oczywiście do każdego oprogramowania należy dołączyć też własną intuicję o raz zdrowy rozsądek. Celowe wkraczanie na niebezpieczne witryny to proszenie się o kłopoty. Dlatego należy wprowadzić konkretne zasady korzystania z Internetu w warunkach domowych przez wszystkich użytkowników. W ten sposób można zwielokrotnić skuteczność oprogramowania zabezpieczającego.

Zalety środowiska Internet Security

Wielowarstwowa ochrona

Na czym polega kompletna ochrona dla systemów Windows – Internet Security od Bitdefender? Wyróżnia je kilka zasadniczych zalet odróżniających od innych produktów. W pierwszej kolejności jest to maksymalizacja skuteczności w wykrywaniu złośliwego oprogramowania wykazana w badaniach AV-Test. Jest to niezależne źródło informacji, dotyczących jakości konkretnych rozwiązań cyberochronnych.

Wysoki poziom zabezpieczeń jest możliwy dzięki wielowarstwowej ochronie. Uwidacznia się ona w nauce zachowań algorytmów aplikacji i wychwytywaniu ataków ransomware, które polegają na szyfrowaniu osobistych dokumentów i uniemożliwieniu uzyskania do nich dostępu. Złośliwe oprogramowanie może zostać zainstalowane poprzez uprzednie kliknięcie nieznanego linku lub otworzenie niezaufanej witryny.

Rozbudowana kontrola rodzicielska

Rozbudowany Internet Security daje możliwość kontrolowania nie tylko komputerów stacjonarnych, ale także urządzeń przenośnych pod kątem przeglądanych treści, czasu poświęconego na zabawę oraz lokalizacji dziecka. Rodzice bardzo chętnie korzystają z tego typu rozwiązania, co skutkuje zwiększeniem bezpieczeństwa ich pociech w sieci i poza nią. Kompletna ochrona dla systemów Windows i nie tylko gwarantuje stały dostęp do informacji i tworzenie ograniczeń oraz białych list na smartfonach dzieci.

Znikomy wpływ na wydajność

Skuteczne narzędzie do walki z cyberzagrożeniami musi wydajnie działać w tle bez zbędnego pochłaniania zasobów sprzętowych. Nie każdy program może się tym pochwalić, jednak Internet Security od Bitdefender z pewnością. Dzięki temu może służyć do ochrony dowolnego urządzenia i nie wpływać negatywnie na jego wydajność.

Jak widać kompletna ochrona dla systemów Windows, nie musi być skomplikowana. Zawarta w jednym narzędziu, które świetnie sprawdza się w warunkach domowych, skutecznie chroni wszystkich członków rodziny, zapewniając najwyższy poziom zabezpieczeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here