Jak zwykło się mawiać, lepiej mieć ubezpieczenie i go nie potrzebować niż go nie mieć i musieć z niego skorzystać. W dzisiejszych czasach ubezpieczamy niemal wszystko — swoje samochody, domy, rodzinę i siebie samych na wszelakie ewentualności. Kupowanie ubezpieczenia nie należy jednak do najprzyjemniejszych zakupów w naszym życiu, jeśli oczywiście postanawiamy dokonać go w punkcie stacjonarnym. Wszystko zmienia się, gdy zdecydujemy się zrobić to przez internet. Poznaj 6 powodów, dla których nie kupisz więcej ubezpieczenia offline.

Po pierwsze, nie trać czasu

Czas przy zakupie ubezpieczenia jest jednym z głównych powodów, dla których nie warto robić tego offline.  Jeżeli kiedykolwiek przed piętnastoma laty zdarzyło Ci się być zmuszonym do zakupu ubezpieczenia, to wiesz ile zmarnowanych godzin Cię to kosztowało. Konieczne było bowiem odwiedzenie kilku towarzystw ubezpieczeniowych w celu poznania oferty każdego z nich. Dzisiaj jest to dużo prostsze. Mamy multiagencje oraz internetowe porównywarki. Obecnie żyjemy w dużo szybszych realiach, wszędzie się śpieszymy i dlatego wiele rzeczy możemy otrzymać bardzo szybko.  Z tego właśnie powodu powstały takie strony, jak https://wygodnie.pl/, których zadaniem jest przyśpieszyć otrzymanie ofert ubezpieczeniowych, umożliwić ich szybkie porównanie i dać możliwość kupienia ubezpieczenia, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu nie musisz już tracić czasu na dojazd do firmy ubezpieczeniowej oraz rozmowy ze sprzedawcami. Samodzielnie i szybko generujesz ofertę, a następnie w prosty sposób możesz ją przeanalizować i dokonać jej zakupu. Po co czekać na wyliczenia oferty przez sprzedawcę? Lepiej chociażby jechać na narty i w drodze dokonać zakupu ubezpieczenia.

Po drugie — liczy się wygoda, po trzecie — szkoda Twoich nerwów

Ile razy zdarzyło Ci się zdenerwować z powodu zbyt wysokiej kalkulacji towarzystwa ubezpieczeniowego? Nie dość, że straciłeś czas stojąc w korku lub podróżując komunikacją miejską, to w dodatku wyliczenia osoby sprzedającej nie były zadowalające, a warunki jeszcze gorsze od poprzednich. Nie warto marnować na to swoich nerwów, lepiej zrobić to w domowym zaciszu, bez konieczności opuszczania wygodnej kanapy. Nie dość, że oszczędzisz sobie zbędnego zdenerwowania i stresu, to jeszcze zrobisz to szybko i wygodnie.  Pomyśl, ile przyjemnych rzeczy możesz zrobić w czasie, który poświęciłbyś na „wycieczki” po ubezpieczalniach.

 Po czwarte, zakup ubezpieczenia online może być dużo korzystniejszy

Kupując ubezpieczenie w punkcie stacjonarnym, zawsze musisz mieć na uwadze jeden fakt – osoba sprzedająca Ci to ubezpieczenie żyje z tego. Naturalne jest zatem to, że — bez względu na wysokość zniżek — pewien procent z płaconych przez Ciebie pieniędzy, stanowi wynagrodzenie tej osoby. Nie ma naturalnie w tym nic złego, przecież należy wynagradzać ludzi za wykonaną pracę. Tylko gdyby tak zakupić ubezpieczenie online i zapłacić samemu sobie, a przy tym mieć pewność, że nie zostanie się zwyczajnie naciągniętym przez nieuczciwego sprzedawcę? Wygenerowane oferty online mogą być znacznie korzystniejsze, a za ich zakup otrzymasz dodatkowe zniżki. 

Po piąte i szóste, zakup ubezpieczenia online jest prosty i przejrzysty

Z takim właśnie zamysłem została stworzona strona Wygodnie.pl. Dzięki niej, w prosty i przejrzysty sposób wygenerujesz swoją ofertę ubezpieczeniową od najbardziej rozpoznawalnych na rynku firm. Dzięki zestawieniu, będziesz mieć możliwość przeprowadzenia szybkiej i przejrzystej analizy. Sprawdź już dziś, jak prosty jest zakup ubezpieczenia online, a nigdy więcej nie kupisz go offline.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here