pergola

Taras – miejsce na relaks i odpoczynek, oaza spokoju. Najczęściej przestrzeń tą wypełniamy wygodnym zestawem wypoczynkowym. Chętnie spędzamy tak wolne chwile popijając kawę lub spędzając czas na rozmowach ze znajomymi. Chcemy aby nikt ani nic nam nie przeszkadzało. A co w sytuacji gdy to lejący się z nieba żar stanie się uciążliwy i wygoni nas z tarasu? Zaczniemy szukać wówczas sposobów jak zrobić cień na tarasie. Wybór w zasadzie jest dwojaki: pergola czy markiza? Każda z nich ma swoje zalety.

Markiza to dobre rozwiązanie gdyż mamy możliwość jej dowolnego rozłożenia. Jeśli słońce jest dokuczliwe w samym środku lata to rozwijamy markizę, a jeśli chcemy w wiosenne lub jesienne dni ogrzać się na tarasie w promieniach słońca to markizę pozostawiamy zwiniętą. Markiza to także doskonałe rozwiązanie na cień na balkonie.

Pergola natomiast to konstrukcja bardziej stabilna, i związana z tarasem. Pergole mogą być stosowane na duże tarasy i są wytrzymałe w trudnych warunkach atmosferycznych. Mogą być one zadaszone na stałe lub tak jak w markizach posiadać lekkie, zwijane zadaszenie.

Zarówno markizy i pergole to zakup na lata

W poszukiwaniu dobrej firmy, która najpierw doradzi jak zrobić cień na tarasie a później zajmie się montażem warto zwrócić uwagę na kompleksowe usługi w tym zakresie.

Klienci zamieszkujący województwo pomorskie i zainteresowani takimi usługami i produktami mają do dyspozycji stronę internetową www.slonko.eu. To firma z Gdańska, która w swojej ofercie posiada zarówno pergole jak i markizy. Oferuje profesjonalne usługi i wysokiej jakości materiały. Napędy elektryczne stosowane przez firmą mają wieloletnią gwarancję. Pracownicy firmy w ciągu 24 godzin dokonują bezpłatnej wyceny. Duży wybór, szybkość, wysoka jakość i krótki czas realizacji to atuty www.slonko.eu. W swojej ofercie posiadają także inny asortyment do zacienienia: rolety, żaluzje, plisy.

Więc jeśli z pomocą profesjonalnej firmy stworzysz cień na tarasie – i bez różnicy czy będzie to pergola czy markiza – ważne aby chwile relaksu trwały jak najdłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here