Zadbaj o swoje dane

W dzisiejszych czasach tradycyjna forma dokumentu odchodzi już powoli do lamusa. Zastępuje ją elektroniczny obieg dokumentów, który jest rozwiązaniem zdecydowanie wygodniejszym, oszczędniejszym oraz bardziej funkcjonalnym. Aby jednak bezpiecznie gromadzić dane elektroniczne, należy zadbać o odpowiednie miejsce. Dobrym pomysłem są serwery VPS.

Sprawnie i bezpiecznie

Serwery VPS to prywatne serwery wirtualne zapewniające użytkownikom odseparowanie danych, a także wysoki poziom ich bezpieczeństwa. Jedną z firm oferujących takie rozwiązania jest firma Rapiddc.pl. Przedsiębiorstwo oferuje serwery charakteryzujące się dużą wydajnością, co jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bardzo szybkich dysków SSD klasy Enterprise. Z kolei wirtualizacja KVM umożliwia instalację dowolnego systemu z własnego obrazu ISO. Własny serwer VPS to doskonałe rozwiązanie dla firm, umożliwiające wygodne i funkcjonalne przechowywanie dużej ilości danych. Tego typu opcja jest również bardzo bezpieczna, a należy pamiętać, że bezpieczeństwo teleinformatyczne firmy w dzisiejszych czasach, to kwestia, która odgrywa coraz większą rolę. Dodatkowo firma Rapidds.pl oferuje stałą pomoc IT administratorów, dzięki czemu wszelkie awarie w działaniu serwerów usuwane są na bieżąco.

Administracja IT

Firma Rapiddc.pl oferuje również profesjonalne usługi w postaci administracji IT. Pakiety serwisowe to usługa zapewniająca klientom opiekę nad serwerami. To ciekawe rozwiązanie dla firm, gdyż oszczędza to koszty związane z zatrudnianiem takiego pracownika, a wynajęcie serwisu daje pewność pełnego profesjonalizmu. To duża oszczędność czasu, ale również i pieniędzy. Oprócz tego, firma Rapidds.pl oferuje szeroki pakiet usług dodatkowych, a w tym między innymi: systemy operacyjne, licencje Microsoft, panele administracyjne, dodatkowe adresy IP, powierzchnie pod backup, dodatkowe porty LAN, pakiety transferu danych lub godziny pracy technika oraz instalacja i konfiguracja wszelkich innych usług. Klientom posiadającym własne strony internetowe, Rapiddc.pl oferuje również tani i profesjonalny hosting www. To bezpieczna i stabilna usługa skierowana do firm, dla których strona internetowa jest istotnym elementem działalności biznesowej. Hosting oferowany przez Rapidds.pl gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu szybkich dysków SSD.

Poszukując profesjonalnego i rzetelnego partnera do spraw IT w swojej firmie, warto zapoznać się z ofertą firmy Rapidds.pl. Sprawdzone i bezpieczne rozwiązania z pewnością będą sprzyjać poprawie wydajności pracy firmy, a tym samym osiąganiu coraz lepszych wyników finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here