W dzisiejszych czasach możliwość przekazania treści odbiorcom w atrakcyjnej formie to najmocniejszy fundament promocji i reklamy. Jest niezwykle istotny nie tylko w usługach hotelarskich, ale również na stadionach, halach sportowych w centrach obsługi klienta, galeriach handlowych, kinach czy na salach konferencyjnych.

Przekazywanie treści w sposób nowoczesny i interesujący jest teraz jeszcze bardziej skuteczne dzięki oprogramowaniu Digital Signage dostępnym na iLumio Smart Digital Signage. Jest to multimedialny i bardzo nowoczesny kanał komunikacji z użytkownikami, który pozwala na spersonalizowanie przekazywanej treści i interakcje. Wspomniane główne cechy oprogramowania wpływają na znaczne zwiększenie skuteczności przekazu, dlatego większość najlepiej prosperujących firm decyduje się wprowadzić je u siebie. Sprawdź usługę Smart Digital Signage na stronie http://ilumioapp.pl/ilumio-smart-digital-signage/

Funkcje Digital Signage:

– Możliwość interakcji użytkownika z treścią za pomocą ekranu dotykowego

– Dostępność na większości urządzeń multimedialnych (smartphony, monitory wielkoformatowe, tablety, ekrany multimedialne)

– Elastyczność w kwestii dostosowania do klientów lub danej grupy docelowej

– Uproszczony proces instalacji

– Możliwość zintegrowania z innymi systemami

– Prezentacja ofert promocyjnych

– Intuicyjny system obsługi

– Możliwość kontrolowania przekazywanych informacji

– Możliwość uruchomienia nowoczesnych funkcji (np. sprawdzanie cech biometrycznych użytkownika, mapy 3D, przeprowadzanie konferencji wideo z obsługą obiektu lub imprezy)

Oprogramowanie Digital Signage jest bardzo często wykorzystywane w celach zwiększania przychodu, ponieważ stanowi ciekawe rozwiązanie reklamowe. Pozwala wyświetlać oferty i promocje w sposób nietuzinkowy, a tym samym bardzo interesujący dla odbiorców.

Digtal Signage – doskonały sposób na wykorzystanie hotelowego lobby

Oprogramowanie jest bardzo często stosowane na monitorach multimedialnych zlokalizowanych w hotelowym lobby. Przede wszystkim z tego powodu, że tak nowoczesne rozwiązania sprawiają efekt dobrego pierwszego wrażenia. Goście hotelowi już od wejścia zaczynają myśleć o hotelu jako o niezwykle nowoczesnej i przychylnej klientowi bazie noclegowej, która zachwyca ciekawymi rozwiązaniami już od samego wejścia. Warto również podkreślić, że w dobrze zaprojektowanym i zorganizowanym hotelu to właśnie lobby ma pełnić rolę najbardziej reprezentacyjnego miejsca, pokazującego nowoczesność, funkcjonalność i luksus całego obiektu. Chcesz poznać inne autorskie systemach dla biznesów? Koniecznie odwiedź tą stronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here