Nie masz karty kredytowej? W takim przypadku także możesz doładować swoje konto PlayStation 4 i wykupić usługę PS Plus. Jak to zrobić bez karty? Sprawdź razem z nami!

Gry na PlayStation możemy kupować po prostu w sklepach. Wtedy kupujemy wersję pudełkową. Jednak możemy także zakupić grę łatwiej – bez wychodzenia z domu. W tym celu możemy wejść na stronę sklepu PlayStation Store i tam wybrać dla siebie coś ciekawego. Wtedy kupujemy w grę w formie cyfrowej i możemy od razu pobrać ja na swoje urządzenie i w nią zagrać. Co więcej, niektóre gry wychodzą tylko w formie cyfrowej, dlatego możemy kupić je jedynie w taki sposób. Tak kupujemy też dodatki i inne materiały oferowane przez PlayStation.

Generalnie, do zakupu gier i innych materiałów w PlayStation Store potrzebujemy karty kredytowej. Wtedy podpinamy ją pod swoje konto i gdy chcemy dokonać zakupu, opłata ściągana jest z karty. Jednak nie każdy posiada kartę kredytową. W takim przypadku nie musimy jednak rezygnować z zakupów – możemy po prostu kupić doładowanie PlayStation 4. Jak to zrobić?

Doładowania PS są dostępne w formie zwykłych kart – możemy zakupić je w sklepach z grami, z elektroniką, a nawet w wybranych hipermarketach oraz salonikach prasowych. W takim przypadku kupujemy doładowanie w wybranej sumie. Możemy również wykupić subskrypcję PS Plus, która pozwala na granie w trybie wieloosobowym przez internet i daje dodatkowe korzyści.

Nie musimy jednak iść do sklepu – możemy też wykupić doładowanie PlayStation 4 przez internet na innych tronach niż sklep PlayStation Store. Dostępne są one w różnych serwisach z doładowaniami do gier, a nawet w serwisach aukcyjnych. Pamiętajmy jednak o tym, aby sprawdzić opinie na temat sprzedającego, aby mieć pewność, że kupujemy doładowanie bezpiecznie i nie będziemy oszukani. Po zapłacie szybkim przelewem kod możemy mieć nawet w kilka minut u siebie.

Wobec tego możemy doładować swoje konto PlayStation bez konieczności posiadania karty kredytowej – teraz także bez wychodzenia z domu z wykorzystaniem różnych serwisów sprzedających doładowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here