FIFA 2021

Świat gier dynamicznie się rozwija. Obecnie dzięki bardzo wydajnym komputerom i konsolom do gier możemy się cieszyć płynną rozgrywką oraz wysoką jakością obrazu. Zawdzięczamy to potężnym, wielordzeniowym procesorom oraz kartom graficznym. Większość tytułów gier pojawia się na najpopularniejsze konsole, czy PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputery. Niektóre są dedykowane tylko i wyłącznie na wybrane konsole. Wiele gier co jakiś czas ma swoje nowe odsłony. Pojawiają się dodatki do gier i nowe części gry. Każda następna powinna zaskakiwać graczy czymś nowym i dawać więcej niż poprzednie. Dlatego kolejne odsłony gier są robione na nowych silnikach graficznych, oferują dodatkowe opcje rozgrywki i nowe możliwości podczas gry. Niektóre serie gier mają swoją premierę co kilka lat, a inne są wypuszczane bardzo regularnie każdego roku.

FIFA 21 – gra na którą czekają fani piłki nożnej

Niezwykle popularną grą, którą premierę ma co roku jest wydawana przez EA Sports FIFA. Jak wszyscy doskonale wiedzą jest to gra, w której sterujemy graczami piłki nożnej. Pierwsza wersja pojawiła się w 1994 roku i nazywała się FIFA International Soccer. Już wtedy w grze było dostępnych aż 48 drużyn narodowych. Jednak poza barwami gracze nie różnili się zbytnio między sobą. Każdy miał zbliżoną zwinność, celność podań itp. Dlatego gra w bardzo małym stopniu przypominała prawdziwy mecz piłkarski. Charakteryzowała się również bardzo słabą grafiką 2D i wieloma rażącymi błędami. Niemniej jednak w tamtych czasach była prawdziwym hitem.

Z czasem powstawały coraz doskonalsze odsłony FIFY. Piłkarze cechowali się coraz bardziej zróżnicowanymi umiejętnościami. Obok drużyn narodowych pojawiły się zespoły piłkarskie. Znacznie zmieniła się też grafika, która już od wielu lat jest oczywiście trójwymiarowa. W najnowszych wersjach wirtualni gracze do złudzenia przypominają tych prawdziwych. Zadbano nawet o najmniejsze detale.

Kiedy premiera FIFA 2021?

FIFA 2020 okazała się wielkim sukcesem. Jednak gracze wciąż mają apetyt na więcej i nie mogą doczekać się najnowszej wersji. Oficjalna data premiery FIFA 21 nie jest jeszcze dokładnie znana. Najprawdopodobniej pojawi się ona tak samo jak poprzednie odsłony pod koniec września. FIFA 21 na nowych konsolach PS5 i Xbox Series X oczywiście również będzie dostępna. Niestety prawdopodobnie fani konsol będą musieli poczekać nieco dłużej. Z pewnością liczą na to, że nowa FIFA na konsole pojawi się wraz premierą PS5 i Xbox Series X, czyli pod koniec października lub na początku grudnia. Wtedy prawdopodobnie w sklepach dostępne będą zestawy składające się z nowej konsoli i gry FIFA 21.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here