Integracje XML dla pliku wgrywanego na serwer

0
1592

Praca na programach do magazynu to prawdziwa sztuka. Nie zawsze posiadamy wiedzę oraz doświadczenie z danego zakresu programowania. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z branżą e-commerce możemy zdecydować się na gotowy pakiet konfiguracyjny. Dziś podpowiemy, jak w prosty sposób móc przesyłać stan naszego magazynu z do plików XML. Zapraszamy.

Jaki program muszę posiadać, by móc wygenerować plik XML?

Poniższa konfiguracja jest przeznaczona dla programu Subiekt GT. Do niezwykle prosty system do prowadzenia sklepów e-commerce. Program nadaje się do prowadzenie działów handlowych, punktów usługowych np. gastronomii czy małych zakładów przemysłowych. Wszędzie tak, gdzie pojawia się sprzedaż program Subiekt GT znajdzie swoje zastosowanie.

Dlaczego przesyłaniu pliku XML może być przydatne?

Przesyłanie plików z Subiekt GT na serwer FTP to standardowa wymiana informacji pomiędzy różnymi sektorami. Taki rodzaj przesyłu pozwala na łatwy kontakt z dostawcami naszych usług. Za jej pomocą kupiec może zobaczyć nasz magazyn i zakupić to, co mamy w danej chwili. Dzięki czemu towary nie ulegają przedawnieniu, aby nie tracimy czasu i pieniędzy na kontakt. Przesyłanie stanów magazynowych może przydać się do kontaktu pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa. Na plik XML możemy automatycznie zmieniać ceny. Dzięki czemu nasi partnerzy handlowi mogą szybko się dostosować i sprzedać usługę po aktualnych cenach.

Zalety stosowania programu

Możliwość importu i eksportu bez posiadania programu Subiekt GT – w konieczność dany pracownik może bez problemu otrzymać informacje na swój komputer prywatny.

Brak dużych wymagań sprzętowych – przy odbiorze i obsłudze plików XML na serwerze FTP nie potrzeba mieć mocnych parametrów. Nie wymaga kupna nowego serwera. Czasem wymagane jest kupno jednorazowej wtyczki. Jednak tylko w przypadku, gdy eksportujemy pliki XML bezpośrednio z Subiekt GT.

Dowolna konfiguracja – plik XML na serwerze FTP można z powodzeniem modyfikować. Pracownicy mogą zmieniać dane, dopisywać swoje uwagi czy wprowadzać nowe pozycje.

Możliwość pracy zdalnej – serwer FTP oraz pliki XML pozwalają na pracę zdalną. Twoim handlowcy nie muszą pojawiać się w firmie, aby dowiedzieć się o nowych produktach czy usługach. Stan twojego magazynu wskaże plik XML. Dzięki czemu z powodzeniem mogą sprzedawać towary, które nie cieszą się dużym poparciem. Na podstawie magazynu sami określą, co mogą danego dnia sprzedać. Bez konieczności pojawiania się w siedzibie.

Jak prawidłowo połączyć integrację z Subiekt GT?

W przypadku chęci zakupu proces konfiguracji jest niezwykle prosty. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Aby móc spokojnie cieszyć się wygenerowanym plikiem XML wystarczy uzupełnić scenariusz konfiguracyjny. Jego zadanie pozwoli na pobranie Integratora (EndPoint) na Twój komputer. Ten rodzaj aplikacji pozwala na łączność z BaseLinker, a w konsekwencji na połączenie się z programem Subiekt GT na Twoim komputerze. Na zakończenie możesz sprawdzić poprawność konfiguracji.

Źródło: https://sellintegro.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here