Magia filmu w Twoim domu - ekrany rozwijane

Nie lubisz oglądać filmów na małym telewizorze? Marzy ci się maraton ulubionych seriali na wielkim ekranie? Uwielbiasz zapraszać znajomych na wieczory filmowe, ale brak Ci odpowiedniego sprzętu? Mamy rozwiązanie idealne!

Stwórz swoje prywatne, klimatyczne kino domowe

Jeśli uwielbiasz oglądać filmy na wielkim ekranie, obserwować wszystkie, nawet najmniejsze detale, dostrzegać choćby najmniejsze promyki słońca, odbijające się we włosach aktorów, a musisz się męczyć na małym ekranie, czas na Twoje własne, prywatne kino domowe! Kto powiedział, że budując prywatne kino w salonie, trzeba wydawać kilka tysięcy złotych na sprzęt elektroniczny i dodatkowe wyposażenie? Nic bardziej mylnego! Przy pomocy projektora i ekranu można to zrobić w bardzo łatwy i tani sposób. Wybierz najlepsze miejsce na seanse – możesz zorganizować swoje kino w piwnicy, ale może to być też salon, sypialnia, a nawet kuchnia czy łazienka. Taki ekran można zamontować samodzielnie, bez specjalistycznej pomocy, instalacja jest bowiem niezwykle prosta, a obsługa jeszcze łatwiejsza. Wystarczy tylko mieć pilot do projektora i nośnik danych, zawierający pokaz multimedialny, połączony z projektorem.

Ekran, z kolei, może być rozwijany albo automatycznie, albo ręcznie. Pokój warto dodatkowo przygotować, zapewniając w nim odpowiednie zaciemnienie. Przy pomocy rolet lub zasłon, łatwo ograniczyć nie tylko dostęp promieni słonecznych za dnia, ale także lamp i oświetlonych witryn nocą. Im ciemniejszy będzie pokój, tym lepsza będzie jakość obrazu. Z kolei dzięki czarnej ramce wokół ekranu kontrast oglądanych materiałów wideo będzie wyraźniejszy i mocniejszy, a kolory żywsze i bogatsze. Ekrany rozwijane są dostępne w wielu rozmiarach, więc łatwo znaleźć idealny zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń. Istnieje również możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego, spersonalizowanego pod potrzeby klienta.

Ekran po zwinięciu nie zajmuje wiele miejsca, jest bardzo dyskretny i nie zwraca na siebie zbyt dużej uwagi. Jest wykonany z aluminium, które zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale też lekkość całej konstrukcji. Rozwijanie go odbywa się niemal bezgłośnie. Ekran może być również wykorzystany w innym celu, na przykład w trakcie przeprowadzania prezentacji multimedialnej czy szkolenia, biznesowego lub edukacyjnego. Sprawdzi się świetnie zarówno w salach konferencyjnych, jak i aulach czy salach wykładowych.

Twoje kino, Twoje zasady

W tym kinie nie musisz się martwić, że ktoś wysoki siadając przed Tobą, zasłoni Ci cały ekran, że czyjeś dzieci będą głośno rozmawiać w trakcie seansu ani że ktoś rozsypie na Twojej głowie pudełko z popcornem. Nikt nie będzie Ci deptać po butach, próbując wyjść do łazienki i nikt nie będzie chrapać w sąsiednim fotelu, zagłuszając akcje na ekranie. W tym kinie to Ty decydujesz, kiedy zapauzować film i zrobić sobie przerwę, a także jakie przekąski są przewidziane w trakcie oglądania. Zaproś rodzinę lub znajomych albo zorganizuj seans tylko dla siebie. Siądź na wygodnym fotelu bądź wygodnej kanapie bez obaw o to, kto siedział tam wcześniej i co mógł na nim rozlać. Oglądasz, co chcesz, dokładnie tak jak chcesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here