Serwis Samsung

Serwis Samsung to serwis telefonów SmartSerwis24. Częste naprawy w serwisie to wymiana uszkodzonego wyświetlacza, pęknięte szybki, uszkodzonej klapki baterii. W serwisie wymieniamy również złącza ładowania, blokady ekranu, mikrofony jak i telefony po zalaniu. Naprawy wykonujemy na oryginalnych i zamiennych częściach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisu Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki skontaktuj się z nami. Naprawimy Twojego smartfona.

Serwis Samsung SmartSerwis24

Serwis Samsung pomoże naprawić Ci wszystkie uszkodzenia zewnętrzne, które pojawiły się w obrębie obudowy telefonu, szybki lub podzespołów zewnętrznych. Rozwiązujemy problemy dotyczące urządzeń elektronicznych w ramach uszkodzenia procesora, płyty głównej oraz ich sterowników. Wymieniamy uszkodzone głośniki, mikrofony oraz gniazda ładowania. Chętnie pomożemy również w przypadku problemów z oprogramowaniem, czy blokadą ekranu. Nasz serwis zajmuje się też naprawą zalanych urządzeń. Na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły udzielamy gwarancji. . Decyzję o wyborze części pozostawiamy klientowi, jednak chętnie służymy poradami w tej sprawie. Jako serwis Samsung zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu. Zależy nam na tym, aby klient po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki, wiedział jaki jest stan jego telefonu oraz z jakimi kosztami będzie wiązała się jego naprawa. Jako serwis Samsung pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach i w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach.

Wymiana wyświetlacza Serwis Samsung

Wymiana wyświetlacza w telefonach Samsung polega na bardzo precyzyjnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, a następnie odpowiednim zamontowaniu nowego. W skład zestawu, który podlega wymianie wchodzi sam wyświetlacz oraz panel dotykowy z szybką. Niektóre modele telefonów marki Samsung wymagają również jednoczesnej wymiany ramki wyświetlacza, która jest na stałe z nim scalona. Odpowiednia wymiana wyświetlacza w telefonach Samsung powinna być wykonywania w odpowiednich warunkach pomieszczenia oraz przy zastosowaniu specjalnych, profesjonalnych urządzeń. W trakcie naprawy serwisowej w zależności od wcześniej podjętej decyzji klienta dokonujemy naprawy na podstawie oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników.

Wymiana szybki Serwis Samsung

Nasz serwis Samsung może wykonać również wymianę szybki w telefonie. Taki rodzaj naprawy można jednak wykonać tylko w przypadku, gdy w Twoim urządzeniu uszkodziła się jedynie szybka. Jest to oczywiście tańsza metoda naprawy. W takim przypadku nasi technicy z pomocą profesjonalnych narzędzi i maszyn usuną uszkodzone szkło, a następnie za pomocą specjalnego  kleju założą nową szybkę. Wymiana ta jest zdecydowanie bardziej ryzykowna, dlatego powinna być wykonywana jedynie w serwisie, przez wykwalifikowanych techników. Wtedy będzie tak samo skuteczna jak i wymiana całego modułu wyświetlacza, a telefon będzie wyglądał i funkcjonował dokładnie tak jak przed naprawą.

Serwis Samsung Chorzów

Posiadamy nieautoryzowany serwis w Chorzowie Samsunga który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Samsung – serwis telefonów online

Oferujemy też obsługę door to door w naszym sklepie z naprawą telefonów. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. Nasz Serwis Samsung zamówi kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.

Od 2009 roku prowadzimy serwis telefonów i naprawiamy markę Samsung. Naprawiamy większość usterek, które pojawiają się w smartfonie lub tablecie. Zawsze udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz części wykorzystane do naprawy smartfonów. Doskonale wiemy, że smartfon jest niezbędny każdego dnia naszego życia. Większości napraw wykonujemy tego samego dnia. Pęknięta szybka ekranu, uszkodzony wyświetlacz, problemy z głośnikami lub złączem ładowania nie są naprawami, które wykonujemy na co dzień. Pomożemy Ci również z naprawą oprogramowania, czy usunięciem blokady ekranu lub FRP.

Najczęstsze usterki w serwisie telefonów Samsung SmartSerwis24

Uszkodzenia i serwis telefonów Samsung w jest bardzo różny. Mimo że producenci sięgają po coraz to trwalsze materiały, ze względu na dużą eksploatację narażamy je na przypadkowe uszkodzenia. Dlatego Smartserwis24 dba o to, aby części potrzebne do napraw były na naszym magazynie. Najczęstsze przypadki naprawy uszkodzeń, z którymi spotyka się nasz serwisie telefonów komórkowych to wymiana pękniętego lub niesprawnego wyświetlacza, wymiana uszkodzonej szybki lub dotyku, wymiana gniazd, głośników i innych złączy, wymiana baterii, naprawa niedziałających przycisków, wymiana uszkodzonych części obudowy, naprawa telefonów po zalaniu oraz rozwiązanie problemów z oprogramowaniem.

Serwis telefonów Samsung SmartSerwis24

Prowadzimy naprawy pogwarancyjne telefonów oraz tabletów. SmartSerwis24 serwis telefonów Samsung naprawia telefony które zostały uszkodzone mechanicznie lub zalane cieczą. Podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego przypadku. Gdy Twój telefon Ci upadnie, doradzimy Ci czy przy danym uszkodzeniu istnieje możliwość naprawy w postaci wymiany szybki, czy niezbędna będzie wymiana całego modułu wyświetlacza. Pomożemy również w przypadku problemów z systemem oraz w sytuacji, gdy Twoje urządzenie zostało zainfekowane przez wirusy. Niestety to prawda, telefon komórkowy jest narażony nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i systemowe. W razie wątpliwości nasz serwis telefonów komórkowych służy poradą.

SmartSerwis24, serwis telefonów Samsung znajduje się w Chorzowie. Oferujemy też usługę door to door, która pozwala nam odebrać uszkodzone telefony z dowolnego miejsca w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here